Збірна біженців на літніх Олімпійських іграх 2020
Збірну біженців на літніх Олімпійських іграх 2020 представляли двадцять дев'ять спортсменів у дванадцятьох видах спорту. Це був другий виступ команди біженців на літніх Олімпійських іграх, команда вперше виступила в Ріо на літніх Олімпійських Іграх 2016 року. Збірна була створена як "символ надії для всіх біженців у світі", щоб "зробити світ краще для усвідомлення масштабів цієї кризи" [1].
Склад збірної
Спортсмен | Країна | Проживання | Вид спорту | Дисципліна |
---|---|---|---|---|
Масо, АлааАлаа Масо | Сирія | Німеччина | Плавання | 50 метрів вільним стилем |
Мардіні, ЮсраЮсра Мардіні | Сирія | Німеччина | Плавання | 100 метрів батерфляєм |
Келетела, ДоріанДоріан Келетела | Конго | Португалія | Легка атлетика | біг на 100 метрів |
Локоньєн, РоузРоуз Локоньєн | Південний Судан | Кенія | Легка атлетика | біг на 800 метрів |
Ньянк Чінгієк, ДжеймсДжеймс Ньянк Чінгієк | Південний Судан | Кенія | Легка атлетика | біг на 800 метрів |
Лоаліт, АнжелікаАнжеліка Лоаліт | Південний Судан | Кенія | Легка атлетика | біг на 1500 метрів |
Локоро, ПаулоПауло Локоро | Південний Судан | Кенія | Легка атлетика | біг на 1500 метрів |
Еліса Мухамед, ДжамалДжамал Еліса Мухамед | Судан | Ізраїль | Легка атлетика | біг на 5000 метрів |
Габрієсос, ТачловніТачловні Габрієсос | Еритрея | Ізраїль | Легка атлетика | марафон |
Махомед, АрамАрам Махомед | Сирія | Нідерланди | Бадмінтон | чоловіки одиночний розряд |
Саламана, ВессамВессам Саламана | Сирія | Німеччина | Бокс | до 63 кг |
Селла, ЕлдрікЕлдрік Селла | Венесуела | Тринідад і Тобаго | Бокс | до 75 кг |
Фазлоула, СаєдСаєд Фазлоула | Іран | Німеччина | Веслування на байдарках і каное | K-1 1000 м |
Зада, Масомах АліМасомах Алі Зада | Афганістан | Франція | Велоспорт | роздільна шосейна гонка |
Ваіс, АхмадАхмад Ваіс | Сирія | Швейцарія | Велоспорт | роздільна шосейна гонка |
Алдас, СандаСанда Алдас | Сирія | Нідерланди | Дзюдо | змішана команда |
Алікаджі, АхмадАхмад Алікаджі | Сирія | Німеччина | Дзюдо | змішана команда |
Дахоук, МунаМуна Дахоук | Сирія | Нідерланди | Дзюдо | змішана команда |
Махджоуб, ДжавадДжавад Махджоуб | Іран | Канада | Дзюдо | змішана команда |
Місенга, ПополеПополе Місенга | ДР Конго | Бразилія | Дзюдо | змішана команда |
Шахін, НігараНігара Шахін | Афганістан | Росія | Дзюдо | змішана команда |
Шуєб, ВаєльВаєль Шуєб | Сирія | Німеччина | Карате | Ката |
Дерафішпур, ХамуунХамуун Дерафішпур | Іран | Канада | Карате | Куміте |
Соломон, ЛунаЛуна Соломон | Еритрея | Швейцарія | Стрільба | 10 метрів пневматична гвинтівка |
Поурунес, ДінаДіна Поурунес | Іран | Нідерланди | Тхеквондо | до 49 кг |
Алізадех, КіміяКімія Алізадех | Іран | Німеччина | Тхеквондо | до 57 кг |
Седігі, АбдулаАбдула Седігі | Афганістан | Бельгія | Тхеквондо | до 68 кг |
Тхачет II, Куріле ФагатКуріле Фагат Тхачет II | Камерун | Велика Британія | Важка атлетика | до 96 кг |
Ал-Обаіді, АкерАкер Ал-Обаіді | Ірак | Австрія | Боротьба | до 67 кг |
Бадмінтон
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Групова стадія | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Місце | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Місце | ||
Махомед, АрамАрам Махомед | одиночний розряд | Крісті (INA) Поразка (8–21, 14–21) | Лог (SGP) Поразка (15–21, 12–21) | 3 | Завершив виступ |
Бокс
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Саламана, ВессамВессам Саламана | до 75 кг | Олівейра (BRA) Поразка 0–5 | Завершив виступ | ||||
Селла, ЕлдрікЕлдрік Селла | до 63 кг | Чедено (DOM) Поразка RSC | Завершив виступ |
Боротьба
Греко-римська боротьба
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | 1/8 фіналу | Чвертьфіналц | Півфінал | Втішний поєдинок | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Ал-Обаіді, АкерАкер Ал-Обаіді | до 67 кг | Наср (TUN) Перемога 4–0 ST | Зоідзе (GEO) Поразка 0–4 ST | Завершив виступ | 8 |
Важка атлетика
Спортсмен | Категорія | Ривок | Поштовх | Всього | Місце | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||||
Тхачет II, Куріле ФагатКуріле Фагат Тхачет II | до 86 кг | 155 | 190 | 195 | 350 | 10 |
Велоспорт
Шосе
Спортсмен | Дисципліна | Час | Місце |
---|---|---|---|
Ваіс, АхмадАхмад Ваіс | роздільна шосейна гонка (чоловіки) | 1:08:40,46 | 38 |
Зада, Масомах АліМасомах Алі Зада | роздільна шосейна гонка (жінки) | 44:04,31 | 25 |
Веслування на байдарках і каное
Спринт
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Попередні запливи | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Time | Rank | Time | Rank | Time | Rank | Time | Rank | ||
Фазлоула, СаєдСаєд Фазлоула | К-1 1000 м | 3:52,631 | 4 Q | 3:52,614 | 4 | Завершив виступ |
Дзюдо
Спортсмен | Дисципліна | Раунд 1/64 | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний поєдинок | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Алікаджі, АхмадАхмад Алікаджі | до 73 кг (чоловіки) | Макхмедбеков (TJK) Поразка 00–10 | Завершив виступ | ||||||
Місенга, ПополеПополе Місенга | до 90 кг (чоловіки) | не брав участі | Тох (HUN) Поразка 00–10 | Завершив виступ | |||||
Махджоуб, ДжавадДжавад Махджоуб | за 100 кг (чоловіки) | Н/Д | Фрей (GER) Перемога 01–00 | Краплек (CZE) Поразка 00–11 | Завершив виступ | ||||
Алдас, СандаСанда Алдас | до 57 кг (жінки) | Н/Д | Перічіч (SRB) Поразка 00–10 | Завершила виступ | |||||
Дахоук, МунаМуна Дахоук | до 63 кг (жінки) | Н/Д | Дель Торо (CUB) Поразка 00–10 | Завершила виступ | |||||
Шахін, НігараНігара Шахін | до 70 кг (жінки) | Н/Д | Портела (BRA) Поразка 00–10 | Завершила виступ |
Змішана команда
Спорстмени | Дисципліна | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний поєдинок | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Алікаджі, АхмадАхмад АлікаджіМісенга, ПополеПополе Місенга Махджоуб, ДжавадДжавад Махджоуб Алдас, СандаСанда Алдас Дахоук, МунаМуна Дахоук Шахін, НігараНігара Шахін | Команда | Німеччина (GER) Поразка 0–4 | Завершили виступ |
Карате
Куміте
Спортсмен | Дисципліна | Круговий етап | Півфінал | Фінал | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Дерафішпур, ХамуунХамуун Дерафішпур | до 67 кг (чоловіки) | Да Коста (FRA) Поразка 0–4 | Мадера (VEN) Перемога 9–3 | Аль-Масафта (JOR) Поразка 0–3 | Калнінш (LAT) Перемога 5–3 | 3 | Завершив виступ | 5 |
Ката
Спортсмен | Дисципліна | Раунд на вибуття | Ранговий раунд | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Оцінка | Місце | Оцінка | Місце | Суперник Результат | Місце | ||
Шуєб, ВаєльВаєль Шуєб | ката (чоловіки) | 23.30 | 6 | Завершив виступ | 11 |
Легка атлетика
Бігові та трекові дисципліни
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Попередні забіги | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Келетела, ДоріанДоріан Келетела | 100 метрів | 10,33 | 1 Q | 10.41 | 8 | Завершив виступ | |||
Ньянк Чінгієк, ДжеймсДжеймс Ньянк Чінгієк | 800 метрів | 2:02,04 | 8 | Н/Д | Завершив виступ | ||||
Локоро, ПаулоПауло Локоро | 1500 метрів | 3:51,78 | 13 | Н/Д | Завершив виступ | ||||
Еліса Мухамед, ДжамалДжамал Еліса Мухамед | 5000 метрів | 13:42,98 | 13 | Н/Д | Завершив виступ | ||||
Габрієсос, ТачловніТачловні Габрієсос | марафон | Н/Д | 2:14,02 | 16 |
Жінки
Спортсменка | Дисципліна | Попередні забіги | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Локоньєн, РоузРоуз Локоньєн | 800 метрів | 2:11,87 PB | 8 | Завершила виступ | |||
Лоаліт, АнжелікаАнжеліка Лоаліт | 1500 метрів | 4:31.65 PB | 14 | Завершила виступ |
Плавання
Спортсмен | Дисципліна | Попередні запливи | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Масо, АлааАлаа Масо | 50 метрів вільним стилем (чоловіки) | 23,30 | 44 | Завершив виступ | |||
Мардіні, ЮсраЮсра Мардіні | 100 метрів батерфляєм (жінки) | 1:06,78 | 33 | Завершила виступ |
Стрільба
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Соломон, ЛунаЛуна Соломон | 10 метрів пневматична гвинтівка (жінки) | 605.9 | 50 | Завершила виступ |
Тхеквондо
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Втіншний поєдинок | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Седігі, АбдулаАбдула Седігі | до 68 кг (чоловіки) | не брав участі | Зао Ш (CHN) Поразка 20–22 | Завершив виступ | ||||
Поурунес, ДінаДіна Поурунес | до 49 кг (жінки) | не брав участі | Ву Чі (CHN) Поразка 3–26 | Завершила виступ | ||||
Алізадех, КіміяКімія Алізадех | до 57 кг (жінки) | Кіані (IRI) Перемога 18–9 | Джонс (GBR) Перемога 16–12 | Жої Лі (CHN) Перемога 9–8 | Мініна (ROC) Поразка 3–10 | не брав участі | Ільгюн (TUR) Поразка 6–8 | 5 |
Див. також
Посилання
- Олімпійська збірна біженців [Архівовано 5 серпня 2016 у Wayback Machine.] на сайті МОК (англ.)(англ.)
- п
- о
- р
- ↑ Refugee Olympic Team. International Olympic Committee (англ.). 31 липня 2021. Архів оригіналу за 15 серпня 2021. Процитовано 20 серпня 2021.