Чемпіонат світу з боротьби 2014 — вільна боротьба, до 61 кг
Чемпіонат світу з боротьби 2014 — вільна боротьба, до 61 кг | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Гімнастичний палац спорту | ||||||||||||
Дата | 9 вересня 2014 | ||||||||||||
Учасників | 27 з 27 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2013 | 2015 → | ||||||||||||
Чемпіонат світу з боротьби 2014 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Вільна | Греко-римська | Жінки | |||
До 57 кг | До 59 кг | До 48 кг | |||
До 61 кг | До 66 кг | До 53 кг | |||
До 65 кг | До 71 кг | До 55 кг | |||
До 70 кг | До 75 кг | До 58 кг | |||
До 74 кг | До 80 кг | До 60 кг | |||
До 86 кг | До 85 кг | До 63 кг | |||
До 97 кг | До 98 кг | До 69 кг | |||
До 125 кг | До 130 кг | До 75 кг |
Докладніше: Чемпіонат світу з боротьби 2014
Змагання з вільної боротьби серед чоловіків у ваговій категорії до 61 кг на чемпіонаті світу з боротьби 2014 відбулись 9 вересня 2014 року в Ташкенті (Узбекистан) в Гімнастичному палаці спорту.
У змаганнях взяли участь 27 спортсменів з 27 країн. Змагання складалися з турніру на вибування, у якому, у свою чергу, визначали володарів двох бронзових медалей. Два фіналісти змагалися за золоту та срібну медалі. Борці, які програли одному з двох фіналістів, переходили до втішного раунду, де змагалися за дві бронзові медалі.
Результати
- Позначення
- F — чиста перемога
Фінал
Фінал | |||
Масуд Есмаейльпур (IRI) | 7 | ||
Гаджі Алієв (AZE) | 12 |
Верхня половина
1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | Півфінал | |||||||||||||||
Кім Кук Гван (PRK) | 1 | |||||||||||||||||
Артас Санаа (KAZ) | 3 | |||||||||||||||||
Артас Санаа (KAZ) | 6 | |||||||||||||||||
Мюнір Реджеп Акташ (TUR) | 2 | |||||||||||||||||
Мюнір Реджеп Акташ (TUR) | 7 | |||||||||||||||||
Гайот Сайфуллаєв (UZB) | 3 | |||||||||||||||||
Артас Санаа (KAZ) | 0 | |||||||||||||||||
Масуд Есмаейльпур (IRI) | 10 | |||||||||||||||||
Ясін Реджаларі (Macedonia) | 4 | |||||||||||||||||
Масакацу Камої (JPN) | 3 | Владімір Дубов (BUL) | 14 | |||||||||||||||
Владімір Дубов (BUL) | 6 | Владімір Дубов (BUL) | 1 | |||||||||||||||
Масуд Есмаейльпур (IRI) | 6 | Масуд Есмаейльпур (IRI) | 12 | |||||||||||||||
Микола Болотнюк (SVK) | 4 | Масуд Есмаейльпур (IRI) | 7 | |||||||||||||||
Енхсайхани Ням-Очир (MGL) | 3 | Енхсайхани Ням-Очир (MGL) | 0 | |||||||||||||||
Ян Че Хун (KOR) | 2 |
Нижня половина
1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | Півфінал | |||||||||||||||
Андрій Препеліца (MDA) | 15 | |||||||||||||||||
Аділет Маматаєв (KGZ) | 5 | Андрій Препеліца (MDA) | 6 | |||||||||||||||
Гамка (INA) | 0 | Джиммі Кеннеді (USA) | 4 | |||||||||||||||
Джиммі Кеннеді (USA) | 10 | Андрій Препеліца (MDA) | 0 | |||||||||||||||
Георгій Колієв (BLR) | 1 | Гаджі Алієв (AZE) | 11 | |||||||||||||||
Кжиштоф Б'єнковський (POL) | 2 | Кжиштоф Б'єнковський (POL) | 0 | |||||||||||||||
Гаджі Алієв (AZE) | 14 | Гаджі Алієв (AZE) | 10 | |||||||||||||||
Василь Шуптар (UKR) | 2 | Гаджі Алієв (AZE) | 4 | |||||||||||||||
Бека Ломтадзе (GEO) | 10 | Йовліс Бонне Родрігес (CUB) | 2 | |||||||||||||||
Раміль Реджепов (TKM) | 0 | Бека Ломтадзе (GEO) | 3 | |||||||||||||||
Валодя Франгулян (ARM) | 0 | Олександр Богомоєв (RUS) | 13 | |||||||||||||||
Олександр Богомоєв (RUS) | 5 | Олександр Богомоєв (RUS) | 0 | |||||||||||||||
Іван Гуйдя (ROU) | 5 | Йовліс Бонне Родрігес (CUB) | 10 | |||||||||||||||
Рагул Манн (IND) | 8 | Рагул Манн (IND) | 0 | |||||||||||||||
Жан Бернар Діатта (SEN) | 0 | Йовліс Бонне Родрігес (CUB) | 10 | |||||||||||||||
Йовліс Бонне Родрігес (CUB) | 4F |
Втішні поєдинки за бронзові нагороди
Раунд 1 | Раунд 2 | Поєдинки за бронзові нагороди | |||||||||
Микола Болотнюк (SVK) | 1 | Енхсайхани Ням-Очир (MGL) | 7 | Енхсайхани Ням-Очир (MGL) | 2 | ||||||
Енхсайхани Ням-Очир (MGL) | 7 | Владімір Дубов (BUL) | 5 | Артас Санаа (KAZ) | 1 | ||||||
Василь Шуптар (UKR) | Кжиштоф Б'єнковський (POL) | 0 | Андрій Препеліца (MDA) | 2 | |||||||
Кжиштоф Б'єнковський (POL) | WO | Андрій Препеліца (MDA) | 3 | Йовліс Бонне Родрігес (CUB) | 8 |
Посилання
- (англ.)