Спортивна гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2000 — вільні вправи (чоловіки)
Спортивна гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2000 — Вільні вправи (чоловіки) на XXVII Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Sydney Super Dome | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 24 вересня 2000 | |||||||||
Учасників | 8 з 6 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 1996 | 2004 → |
Гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
Спортивна гімнастика | ||||
Командна першість | чоловіки | жінки | ||
Абсолютна першість | чоловіки | жінки | ||
Опорний стрибок | чоловіки | жінки | ||
Вільні вправи | чоловіки | жінки | ||
Кінь | чоловіки | |||
Кільця | чоловіки | |||
Паралельні бруси | чоловіки | |||
Перекладина | чоловіки | |||
Різновисокі бруси | жінки | |||
Колода | жінки | |||
Художня гімнастика | ||||
Індивідуальне багатоборство | жінки | |||
Групове багатоборство | жінки | |||
Стрибки на батуті | ||||
Стрибки на батуті | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Фінал змагань у вільних вправах серед чоловіків у рамках турніру зі спортивної гімнастики на літніх Олімпійських іграх 2000 року відбувся 24 вересня 2000 року.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Ігор Віхров Латвія | Олексій Нємов Росія | Йордан Йовчев Болгарія |
Фінал
Місце | Гімнаст | Результат |
---|---|---|
Ігор Віхров (LAT) | 9.812 | |
Олексій Нємов (RUS) | 9.800 | |
Йордан Йовчев (BUL) | 9.787 | |
4 | Ян Вей (CHN) | 9.750 |
5 | Лі Сяопен (CHN) | 9.737 |
6 | Маріан Драгулеску (ROU) | 9.712 |
7 | Морган Гемм (USA) | 9.262 |
8 | Євгеній Подгорний (RUS) | 8.550 |
Посилання
- Результати на sports-reference.com [Архівовано 23 грудня 2008 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
- 1932: Іштван Пелле (HUN)
- 1936: Жорж Міз (SUI)
- 1948: Френк Патакі (HUN)
- 1952: Вілліам Торессон (SWE)
- 1956: Валентин Муратов (URS)
- 1960: Нобуюкі Аіхара (JPN)
- 1964: Франко Менічеллі (ITA)
- 1968: Като Савао (JPN)
- 1972: Микола Андріанов (URS)
- 1976: Микола Андріанов (URS)
- 1980: Роланд Брюкнер (GDR)
- 1984: Лі Нін (CHN)
- 1988: Сергій Харьков (URS)
- 1992: Лі Сяошуан (CHN)
- 1996: Іоанніс Меліссанідіс (GRE)
- 2000: Ігор Віхров (LAT)
- 2004: Кайл Шевфелт (CAN)
- 2008: Цзоу Кай (CHN)
- 2012: Цзоу Кай (CHN)
- 2016: Макс Вітлок (GBR)
- 2020: Артем Долгопят (ISR)
- 2024: Карлос Юло (PHI)