Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 — естафета 4x100 метрів комплексом (чоловіки)
естафета 4x100 метрів комплексом (чоловіки) на Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017 | |
---|---|
Споруда | Дуне Арена |
Дати | 30 липня (попередні запливи і фінал) |
Учасників | 97 з 21 країн |
Призери | |
← 2015 | 2019 → |
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017 Будапешт (Угорщина) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Стрибки у воду | |||||
Індивідуальні | |||||
1 м | чоловіки | жінки | |||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
Синхронні | |||||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
змішані | 3 м | 10 м | |||
Команда | |||||
хай-дайвінг | |||||
Плавання на відкритій воді | |||||
5 км | чоловіки | жінки | |||
10 км | чоловіки | жінки | |||
25 км | чоловіки | жінки | |||
Команда | команда | ||||
Плавання | |||||
Вільний стиль | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
800 м | чоловіки | жінки | |||
1500 м | чоловіки | жінки | |||
На спині | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Брас | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Батерфляй | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
індивідуальне комплексне плавання | |||||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета вільним стилем | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
4×200 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета комплексом | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
Змішана естафета | |||||
4×100 м | вільним стилем | комплексом | |||
Синхронне плавання | |||||
Соло | технічна | довільна | |||
дуети | технічна | довільна | |||
Команда | технічна | довільна | |||
комбінація | |||||
Змішані дуети | технічна | довільна | |||
Водне поло | |||||
Цей шаблон:
|
Змагання з плавання в естафеті 4x100 метрів комплексом серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 відбулися 30 липня.[1][2]
Рекорди
Станом на 30 липня 2017 світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими:
Світовий рекорд | США | 3:27.28 | Рим, Італія | 2 серпня 2009 |
Рекорд чемпіонатів світу | США | 3:27.28 | Рим, Італія | 2 серпня 2009 |
Результати
Попередні запливи
Початок запливів о 10:21.[3]
Місце | Заплив | Доріжка | Країна | Плавці | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 4 | США | Раян Мерфі (плавець) (52.69) Коді Міллер (58.99) Тім Філліпс (50.74) Тавнлі Гаас (47.24) | 3:29.66 | Q |
2 | 3 | 3 | Японія | Рьосуке Іріе (52.86) Ясухіро Косекі (59.11) Юкі Коборі (51.27) Сінрі Сьоура (48.39) | 3:31.63 | Q |
3 | 2 | 5 | Росія | Григорій Тарасевич (53.71) Антон Чупков (59.06) Данило Пахомов (51.55) Данило Ізотов (47.80) | 3:32.12 | Q |
4 | 2 | 4 | Велика Британія | Кріс Вокер-Гебборн (54.27) Росс Мердок (59.50) Джеймс Гай (51.04) Данкан Скотт (47.54) | 3:32.35 | Q |
5 | 3 | 6 | Бразилія | Гільєрме Гвідо (54.11) Феліпе Ліма (59.51) Енріке Мартінс (51.03) Бруно Фратус (47.73) | 3:32.38 | Q |
6 | 3 | 2 | Угорщина | Річард Бохуш (54.01) Дьюрта Даніел (1:00.23) Кріштоф Мілак (51.70) Домінік Козма (47.41) | 3:33.35 | Q |
7 | 2 | 3 | Китай | Лі Гуаньгуань (53.96) Ян Цзібей (59.02) Лі Чжухао (51.74) Сунь Ян (48.78) | 3:33.50 | Q |
8 | 3 | 1 | Білорусь | Микита Цмих (54.50) Ілля Шиманович (59.03) Євген Цуркін (51.45) Артем Мачекін (48.85) | 3:33.83 | Q |
9 | 3 | 5 | Австралія | Мітч Ларкін (54.23) Matthew Wilson (1:00.21) Девід Морган (51.56) Кемерон Макевой (47.91) | 3:33.91 | |
10 | 1 | 4 | Польща | Томаш Полевка (54.49) Марцін Столярський (59.78) Конрад Черняк (51.15) Кацпер Майхшак (48.58) | 3:34.00 | |
11 | 2 | 2 | Італія | Маттео Міллі (54.91) Ніколо Мартіненьї (59.43) Пєро Кодіа (51.16) Алессандро Мірессі (48.61) | 3:34.11 | |
12 | 2 | 7 | Канада | Хавєр Асеведо (55.15) Річард Фанк (59.25) Джозая Біннема (52.60) Юрі Кісіл (48.14) | 3:35.14 | |
13 | 2 | 6 | Німеччина | Марек Ульріх (55.05) Марко Кох (1:00.02) Маріус Кюш (52.17) Даміан Вірлінг (48.02) | 3:35.26 | |
14 | 3 | 7 | Греція | Апостолос Хрістоу (54.18) Іоанніс Карпузліс (1:01.57) Андреас Вазайос (52.45) Крістіан Голомєєв (47.73) | 3:35.93 | |
15 | 3 | 9 | ПАР | Мартін Бінеделл (56.10) Камерон ван дер Бург (59.77) Чад ле Клос (50.99) Майлс Браун (49.45) | 3:36.31 | |
16 | 3 | 8 | Ірландія | Шейн Раян (54.40) Ніколас Квінн (1:00.62) Брендан Гайланд (52.58) Джордан Слоун (49.01) | 3:36.61 | |
17 | 2 | 1 | Литва | Данас Рапшис (54.30) Андрюс Шідлаускас (1:00.17) Дейвідас Маргевічюс (53.00) Сімонас Біліс (49.28) | 3:36.75 | |
18 | 1 | 5 | Єгипет | Юссеф Абдалла (55.37) Марван Аль-Камаш (1:02.06) Омар Еїсса (54.08) Мохамед Самі (49.34) | 3:40.85 | |
19 | 2 | 8 | Індонезія | І геде Сіман судартава (56.63) Індра Гунаван (1:03.33) Гленн Віктор Сутанто (53.74) Тріаді Фаузі Сідік (50.87) | 3:44.57 | |
20 | 3 | 0 | Парагвай | Чарлз Хоккін (55.98) Ренато Проно (1:03.31) Бен Хокін (53.41) Матіас Лопес (53.21) | 3:45.91 | |
21 | 2 | 0 | Латвія | Гіртс Фелдбергс (55.86) Даніїлс Бобровс (1:03.73) Ніколайс Маскаленко (56.00) Увіс Калніньш (50.67) | 3:46.26 | |
1 | 3 | Кенія | DNS | |||
2 | 9 | Ізраїль |
Фінал
Місце | Доріжка | Країна | Плавці | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 ! | 4 | США | Метт Греверс (52.26) Кевін Кордес (58.89) Кайлеб Дрессел (49.76) Натан Едрієн (47.00) | 3:27.91 | |
2 ! | 6 | Велика Британія | Кріс Вокер-Гебборн (54.20) Адам Піті (56.91) Джеймс Гай (50.80) Данкан Скотт (47.04) | 3:28.95 | NR |
3 ! | 3 | Росія | Євген Рилов (52.89) Кирило Пригода (59.02) Олександр Попков (51.16) Володимир Морозов (46.69) | 3:29.76 | NR |
4 | 5 | Японія | Рьосуке Іріе (52.80) Ясухіро Косекі (58.54) Юкі Коборі (51.21) Сінрі Сьоура (47.64) | 3:30.19 | AS |
5 | 2 | Бразилія | Гільєрме Гвідо (53.53) Жоан Гомес Жуніор (58.80) Енріке Мартінс (51.12) Марсело Черігіні (48.08) | 3:31.53 | |
6 | 1 | Китай | Сюй Цзяюй (52.89) Ян Цзібей (59.02) Лі Чжухао (51.45) Юй Хесінь (48.29) | 3:31.65 | |
7 | 7 | Угорщина | Річард Бохуш (53.99) Даніел Дьюрта (1:00.45) Кріштоф Мілак (50.97) Домінік Козма (46.72) | 3:32.13 | NR |
8 | 8 | Білорусь | Микита Цмих (54.54) Ілля Шиманович (58.94) Євген Цуркін (51.23) Артем Мачекін (48.92) | 3:33.63 | NR |
Примітки
- ↑ Розклад змагань (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 28 липня 2017. Процитовано 30 липня 2017.
- ↑ Стартовий список [Архівовано 1 серпня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Результати запливів [Архівовано 9 жовтня 2018 у Wayback Machine.](англ.)