Ліга чемпіонів з хокею 2016—2017 |
Загальні відомості |
Країна проведення: | Європа |
Час проведення: | 16 серпня 2016 — 7 лютого 2017 |
Кількість команд: | 48 |
|
| |
Призери |
Переможець: | Фрелунда |
Друге місце: | Спарта Прага |
Третє місце: | Векше Лейкерс Фрібур-Готтерон |
|
| |
Статистика турніру |
Зіграно матчів: | 157 |
Закинуто голів: | 795 (5.06 за гру) |
Загальна відвідуваність: | 508,624 (3,240 за гру) |
MVP: | Кейсі Велмен |
Бомбардир: | Джоел Лундквіст (18 очок) |
|
Ліга чемпіонів з хокею 2016—2017 — третій сезон турніру. Турнір розпочався 16 серпня 2016, а завершився 7 лютого 2017. Переможцем став шведський клуб Фрелунда.
Кваліфікація
Груповий етап
Група А
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
Фрелунда | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 11 — 9 | 7 |
Вольфсбург | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 11 — 10 | 10 |
Пардубице | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 11 — 14 | 5 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
19.8.2016 | Вольфсбург | 1:2 | Фрелунда | (0:0,1:0,0:2) |
21.8.2016 | Пардубице | 3:2 Бул | Фрелунда | (1:1,1:1,0:0-0:0) |
27.8.2016 | Фрелунда | 5:2 | Пардубице | (3:0,0:2,2:0) |
4.9.2016 | Вольфсбург | 6:0 | Пардубице | (1:0,3:0,2:0) |
7.9.2016 | Пардубице | 6:1 | Вольфсбург | (1:0,2:0,3:1) |
9.9.2016 | Фрелунда | 2:3 | Вольфсбург | (1:2,1:0,0:1) |
Група В
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
Юргорден | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 15 — 6 | 8 |
Давос | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 — 10 | 8 |
Руан | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 — 15 | 2 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
19.8.2016 | Давос | 4:1 | Руан | (1:1,2:0,1:0) |
21.8.2016 | Юргорден | 4:0 | Руан | (0:0,1:0,3:0) |
27.8.2016 | Юргорден | 6:0 | Давос | (2:0,3:0,1:0) |
2.9.2016 | Давос | 3:1 | Юргорден | (1:0,1:0,1:1) |
6.9.2016 | Руан | 2:3 ОТ | Давос | (0:1,1:1,1:0-0:1) |
10.9.2016 | Руан | 3:4 ОТ | Юргорден | (1:2,2:1,0:0-0:1) |
Група С
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
Лугано | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 — 9 | 8 |
Таппара | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 — 9 | 6 |
Адлер Мангайм | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10 — 10 | 4 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
18.8.2016 | Адлер Мангайм | 1:3 | Лугано | (2:0,0:2,0:1) |
21.8.2016 | Адлер Мангайм | 4:1 | Таппара | (0:0,3:0,1:1) |
23.8.2016 | Лугано | 1:3 | Таппара | (1:0,0:1,0:2) |
27.8.2016 | Таппара | 1:3 | Лугано | (1:2,0:1,0:0) |
7.9.2016 | Лугано | 4:3 ОТ | Адлер Мангайм | (0:1,2:1,1:1-1:0) |
11.9.2016 | Таппара | 2:1 | Адлер Мангайм | (2:0,0:1,0:0) |
Група D
- Підсумкова таблиця
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
16.8.2016 | ЦСК Лайонс | 2:0 | ЕРК Інґольштадт | (0:0,1:0,1:0) |
20.8.2016 | ЕРК Інґольштадт | 1:4 | ЦСК Лайонс | (0:0,1:3,0:1) |
26.8.2016 | Лукко | 2:3 Бул | ЦСК Лайонс | (0:2,0:0,2:0-0:0) |
3.9.2016 | ЦСК Лайонс | 2:0 | Лукко | (0:0,2:0,0:0) |
6.9.2016 | ЕРК Інґольштадт | 1:6 | Лукко | (0:1,1:1,0:4) |
10.9.2016 | Лукко | 1:3 | ЕРК Інґольштадт | (1:0,0:3,0:0) |
Група E
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
Оулун Кярпят | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12 — 5 | 11 |
Вітковіце | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 — 10 | 4 |
Крефельд Пінгвін | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 — 12 | 3 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
16.8.2016 | Вітковіце | 2:4 | Оулун Кярпят | (0:1,1:21:1) |
18.8.2016 | Крефельд Пінгвін | 0:2 | Оулун Кярпят | (0:1,0:1,0:0) |
20.8.2016 | Крефельд Пінгвін | 2:0 | Вітковіце | (0:0,0:0,2:0) |
26.8.2016 | Оулун Кярпят | 1:0 ОТ | Вітковіце | (0:0,0:0,0:0-1:0) |
7.9.2016 | Вітковіце | 5:3 | Крефельд Пінгвін | (3:0,0:1,2:2) |
10.9.2016 | Оулун Кярпят | 5:3 | Крефельд Пінгвін | (1:1,1:1,3:1) |
Група F
- Підсумкова таблиця
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
20.8.2016 | Фрібур-Готтерон | 3:0 | Ред Булл (Мюнхен) | (1:0,1:0,1:0) |
23.8.2016 | Орлі Зноймо | 3:4 | Ред Булл (Мюнхен) | (1:1,1:0,1:3) |
1.9.2016 | Фрібур-Готтерон | 5:2 | Орлі Зноймо | (2:0,0:1,3:1) |
4.9.2016 | Орлі Зноймо | 1:3 | Фрібур-Готтерон | (0:1,0:0,1:2) |
6.9.2016 | Ред Булл (Мюнхен) | 3:1 | Фрібур-Готтерон | (1:0,2:0,0:1) |
9.9.2016 | Ред Булл (Мюнхен) | 7:0 | Орлі Зноймо | (1:0,3:0,3:0) |
Група G
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
Цуг | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 17 — 7 | 11 |
ГІФК | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 13 — 11 | 4 |
Есб'єрг | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 10 — 22 | 3 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
19.8.2016 | Есб'єрг | 3:8 | Цуг | (1:2,1:4,1:2) |
26.8.2016 | Цуг | 2:1 | ГІФК | (1:0,0:0,1:1) |
2.9.2016 | ГІФК | 1:4 | Цуг | (0:0,0:2,1:2) |
6.9.2016 | Цуг | 3:2 Бул | Есб'єрг | (2:1,0:1,0:0-0:0) |
9.9.2016 | Есб'єрг | 5:4 ОТ | ГІФК | (1:2,1:1,2:1-1:0) |
11.9.2016 | ГІФК | 7:0 | Есб'єрг | (3:0,2:0,2:0) |
Група H
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
ТПС | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 15 — 3 | 11 |
Білі Тигржи (Ліберець) | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 — 9 | 6 |
Леренскуг | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 — 16 | 1 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
21.8.2016 | Білі Тигржи (Ліберець) | 4:3 ОТ | Леренскуг | (1:1,1:1,1:1-1:0) |
24.8.2016 | ТПС | 4:1 | Леренскуг | (1:1,2:0,1:0) |
26.8.2016 | Білі Тигржи (Ліберець) | 1:2 Бул | ТПС | (0:1,0:0,1:0-0:0) |
2.9.2016 | ТПС | 3:1 | Білі Тигржи (Ліберець) | (2:0,1:1,0:0) |
6.9.2016 | Леренскуг | 1:2 | Білі Тигржи (Ліберець) | (0:1,0:1,1:0) |
9.9.2016 | Леренскуг | 0:6 | ТПС | (0:1,0:4,0:1) |
Група I
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
СайПа | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 17 — 9 | 11 |
Айсберен Берлін | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12 — 13 | 6 |
Лулео | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 — 14 | 1 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
19.8.2016 | Айсберен Берлін | 2:1 | Лулео | (0:0,1:1,1:0) |
21.8.2016 | Айсберен Берлін | 2:4 | СайПа | (1:1,0:2,1:1) |
23.8.2016 | Лулео | 2:4 | СайПа | (0:1,0:0,2:3) |
4.9.2016 | СайПа | 3:2 Бул | Лулео | (0:1,0:1,2:0-0:0) |
8.9.2016 | Лулео | 2:5 | Айсберен Берлін | (0:1,0:3,2:1) |
10.9.2016 | СайПа | 6:3 | Айсберен Берлін | (0:1,3:0,3:2) |
Група J
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
Нітра | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 — 6 | 9 |
Плзень | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12 — 10 | 6 |
Ставангер Ойлерс | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 — 12 | 3 |
- Матчі
День | Господар | Результат | Гості | Періоди |
18.8.2016 | Ставангер Ойлерс | 2:1 | Нітра | (2:1,0:0,0:0) |
20.8.2016 | Ставангер Ойлерс | 0:3 | Плзень | (0:0,0:2,0:1) |
27.8.2016 | Нітра | 2:1 | Плзень | (1:0,0:1,1:0) |
3.9.2016 | Плзень | 2:4 | Нітра | (2:0,0:3,0:1) |
6.9.2016 | Нітра | 2:1 | Ставангер Ойлерс | (1:0,1:1,0:0) |
8.9.2016 | Плзень | 6:4 | Ставангер Ойлерс | (3:1,3:2,0:1) |
Група K
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
Лінчепінг | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 16 — 5 | 12 |
ЮІП | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12 — 9 | 6 |
Рапас де Гап | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 — 16 | 0 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
19.8.2016 | Рапас де Гап | 1:4 | ЮІП | (0:1,0:3,1:0) |
21.8.2016 | Рапас де Гап | 0:2 | Лінчепінг | (0:1,0:0,0:1) |
28.8.2016 | ЮІП | 1:4 | Лінчепінг | (1:1,0:1,0:2) |
2.9.2016 | Лінчепінг | 4:3 | ЮІП | (2:1,0:1,2:1) |
8.9.2016 | Лінчепінг | 6:1 | Рапас де Гап | (0:1,5:0,1:0) |
10.9.2016 | ЮІП | 4:0 | Рапас де Гап | (2:0,1:0,1:0) |
Група L
- Підсумкова таблиця
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
16.8.2016 | Юність-Мінськ | 4:3 | Млада | (1:1,2:1,1:1) |
18.8.2016 | Векше Лейкерс | 7:3 | Млада | (3:3,2:0,2:0) |
21.8.2016 | Млада | 3:2 Бул | Векше Лейкерс | (1:2,0:0,1:0-0:0) |
23.8.2016 | Юність-Мінськ | 4:3 ОТ | Векше Лейкерс | (1:2,2:0,0:1-1:0) |
6.9.2016 | Млада | 3:2 | Юність-Мінськ | (1:0,2:2,0:0) |
9.9.2016 | Векше Лейкерс | 4:0 | Юність-Мінськ | (2:0,0:0,2:0) |
Група M
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
Берн | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17 — 5 | 12 |
Кошице | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 — 15 | 3 |
Лінц | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 — 14 | 3 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
16.8.2016 | Кошице | 3:6 | Берн | (0:1,1:2,2:3) |
18.8.2016 | Лінц | 1:3 | Берн | (0:0,0:3,1:0) |
20.8.2016 | Кошице | 2:3 | Лінц | (0:0,2:2,0:1) |
23.8.2016 | Лінц | 3:4 | Кошице | (1:0,2:1,0:3) |
3.9.2016 | Берн | 3:1 | Кошице | (1:0,0:0,2:1) |
6.9.2016 | Берн | 5:0 | Лінц | (0:0,2:0,3:0) |
Група N
- Підсумкова таблиця
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
18.8.2016 | Відень Кепіталс | 3:2 ОТ | Шеллефтео АІК | (0:1,2:0,0:1-1:0) |
20.8.2016 | КалПа | 1:2 | Шеллефтео АІК | (0:0,1:2,0:0) |
27.8.2016 | Шеллефтео АІК | 4:0 | КалПа | (0:0,1:0,3:0) |
7.9.2016 | Шеллефтео АІК | 2:5 | Відень Кепіталс | (0:2,0:2,2:1) |
9.9.2016 | КалПа | 3:1 | Відень Кепіталс | (0:1,0:0,3:0) |
11.9.2016 | Відень Кепіталс | 1:3 | КалПа | (0:1,0:1,1:1) |
Група O
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
Фер'єстад | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 16 — 5 | 10 |
Спарта Прага | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 16 — 10 | 8 |
Краковія | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 — 24 | 0 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
17.8.2016 | Краковія | 2:7 | Спарта Прага | (0:1,2:3,0:3) |
19.8.2016 | Краковія | 1:5 | Фер'єстад | (1:1,0:3,0:1) |
21.8.2016 | Спарта Прага | 1:2 | Фер'єстад | (1:0,0:0,0:2) |
26.8.2016 | Спарта Прага | 5:4 | Краковія | (2:1,2::2,1:1) |
4.9.2016 | Фер'єстад | 2:3 ОТ | Спарта Прага | (0:0,1:1,1:1-0:1) |
10.9.2016 | Фер'єстад | 7:0 | Краковія | (1:0,2:0,4:0) |
Група P
- Підсумкова таблиця
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | Очок |
ГВ-71 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16 — 9 | 9 |
Ред Булл Зальцбург | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 14 — 12 | 6 |
Шеффілд Стілерс | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11 — 20 | 3 |
- Матчі
Дата | Господар | Результат | Гості | Періоди |
18.8.2016 | ГВ-71 | 5:3 | Шеффілд Стілерс | (1:0,2:1,2:1) |
20.8.2016 | Ред Булл Зальцбург | 8:1 | Шеффілд Стілерс | (1:0,3:1,4:0) |
27.8.2016 | Шеффілд Стілерс | 2:5 | ГВ-71 | (1:2,0:0,1:3) |
7.9.2016 | Ред Булл Зальцбург | 2:5 | ГВ-71 | (1:1,1:2,0:2) |
9.9.2016 | ГВ-71 | 1:2 | Ред Булл Зальцбург | (0:1,0:0,1:1) |
11.9.2016 | Шеффілд Стілерс | 5:2 | Ред Булл Зальцбург | (1:2,2:0,2:0) |
Плей-оф
1/16 фіналу
1/8 фіналу
Чвертьфінали
Півфінали
Фінал
7 лютого 2017 19:05 | Фрелунда | 4 : 3 ОТ (2:2, 1:0, 0:1, 1:0) | Спарта Прага | Фрелундаборгс ісстадіон Глядачів: 6 044 |
Протокол |
| Юхан Густафссон | Голкіпери | Томаш Попперле | |
Велмен — 7:46
Лундквіст — 12:06 Велмен — 27:27
Ласу — 61:27 | 0–1 1–1 1–2 2–2 3–2 3–3 4–3 | 02:30 — Цінгель
10:42 — Врана
46:15 — Клімек |
4 хв. | Вилучення | 41 хв. |
35 | Кидки | 36 |
Посилання
|
---|
| Кубок європейських чемпіонів | 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 |
---|
| Кубок Європи | 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 |
---|
| Євроліга | 1997 · 1998 · 1999 · 2000 |
---|
| Кубок європейських чемпіонів | 2005 · 2006 · 2007 · 2008 |
---|
| Хокейна ліга чемпіонів | 2009 |
---|
| Ліга чемпіонів з хокею | |
---|
|