Вімблдонський турнір 2023, жінки, парний розряд
Вімблдонський турнір 2023 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Сє Шувей Барбора Стрицова | |||||||||
Фіналіст | Сторм Гантер Елісе Мертенс | |||||||||
Рахунок фіналу | 7–5, 6–4 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Докладніше: Вімблдонський турнір 2023
Сє Шувей та Барбора Стрицова виграли Вімблдонський турнір 2023 в парному жіночому розряді, здолавши в фіналі пару Сторм Гантер / Елісе Мертенс з рахунком 7-5, 6-4.
Титул захищали Барбора Крейчикова та Катержина Сінякова[1], але вони знялися перед грою першого кола через травму Крейчикової.
На право називатися першою ракеткою світу у парній грі перед турніром претендували Сінякова та Джессіка Пегула. Сінякова зберегла за собою перший рядок рейтингу після того, як Пегула програла у третьому колі.
Сіяні
- 01. Барбора Крейчикова / Катержина Сінякова (знялися)
- 02. Коко Гофф / Джессіка Пегула (3 коло)
- 03. Сторм Гантер / Елісе Мертенс (фінал)
- 04. Ніколь Меліхар-Мартінес / Еллен Перес (1 коло)
- 05. Дезіре Кравчик / Демі Схюрс (2 коло)
- 06. Лейла Фернандес / Тейлор Таунсенд (2 коло)
- 07. Людмила Кіченок / Єлєна Остапенко (1 коло)
- 08. Аояма Сюко / Ена Сібахара (1 коло)
- 09. Вероніка Кудерметова / Людмила Самсонова (знялися)
- 10. Ейджа Мухаммад / Джуліана Ольмос (1 коло)
- 11. Анна Даніліна / Сюй Їфань (1 коло)
- 12. Чжань Хаоцін / Латіша Чжань (2 коло)
- 13. Мію Като / Алділа Сутджаді (3 коло)
- 14. Вікторія Азаренко / Беатріс Аддад Мая (2 коло, знялися)
- 15. Марта Костюк / Елена-Габріела Русе (2 коло)
- 16. Керолайн Долегайд / Чжан Шуай (півфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
16 | Керолайн Долегайд Чжан Шуай | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Оксана Калашнікова Ірина Шиманович | 4 | 1 | |||||||||||||||||
16 | Керолайн Долегайд Чжан Шуай | 1 | 1 | ||||||||||||||||
3 | Сторм Гантер Елісе Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Сторм Гантер Елісе Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Найкта Бейнс Мая Ламсден | 2 | 1 | ||||||||||||||||
3 | Сторм Гантер Елісе Мертенс | 5 | 4 | ||||||||||||||||
PR | Сє Шувей Барбора Стрицова | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Каролін Гарсія Луїза Стефані | 65 | 4 | |||||||||||||||||
PR | Сє Шувей Барбора Стрицова | 77 | 6 | ||||||||||||||||
PR | Сє Шувей Барбора Стрицова | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Маріє Боузкова Сара Соррібес Тормо | 4 | 1 | |||||||||||||||||
Маріє Боузкова Сара Соррібес Тормо | 77 | 7 | |||||||||||||||||
Лаура Зігемунд Віра Звонарьова | 62 | 5 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
Alt | І Бонавантюр М Заневська | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Ф У Л Чжу | 6 | 6 | Ф У Л Чжу | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
PR | К Байндль Д Савілль | 6 | 7 | PR | К Байндль Д Савілль | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
А-Л Фрідзам М Шеріф | 4 | 5 | Ф У Л Чжу | 3 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
Я Паоліні М Тревізан | 4 | 4 | 16 | К Долегайд Ш Чжан | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
Е Ходзумі Р Масарова | 6 | 6 | Е Ходзумі Р Масарова | 4 | 5 | ||||||||||||||||||||
Е Наварро І Ніл | 4 | 3 | 16 | К Долегайд Ш Чжан | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
16 | К Долегайд Ш Чжан | 6 | 6 | 16 | К Долегайд Ш Чжан | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Alt | І Гамарра Мартінз Л Морозова | 6 | 6 | О Калашнікова І Шиманович | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
А Барнетт О Ніколлз | 0 | 3 | Alt | І Гамарра Мартінз Л Морозова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | Д Коллінз А Ріск-Амрітрадж | 4 | 4 | PR | А Богдан Ж Крістіан | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
PR | А Богдан Ж Крістіан | 6 | 6 | Alt | І Гамарра Мартінз Л Морозова | 4 | 68 | ||||||||||||||||||
У Ейкері О Панова | 6 | 2 | 7 | О Калашнікова І Шиманович | 6 | 710 | |||||||||||||||||||
Л Фругвіртова Ю Путінцева | 2 | 6 | 5 | У Ейкері О Панова | 0 | 4 | |||||||||||||||||||
О Калашнікова І Шиманович | 6 | 6 | О Калашнікова І Шиманович | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
8 | С Аояма Е Сібахара | 2 | 4 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
3 | С Сендерз Е Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Н Кіченок А Росольська | 0 | 2 | 3 | С Сендерз Е Мертенс | 6 | 2 | |||||||||||||||||||
А Гуарачі Е Рутліфф | 77 | 66 | 2 | І-К Бегу А Калініна | 2 | 0r | |||||||||||||||||||
І-К Бегу А Калініна | 62 | 78 | 6 | 3 | С Сендерз Е Мертенс | w/o | |||||||||||||||||||
С Еррані Ю Грабер | 3 | 4 | М Колодзєйова М Вондроушова | ||||||||||||||||||||||
М Колодзєйова М Вондроушова | 6 | 6 | М Колодзєйова М Вондроушова | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Alt | Р Петерсон АК Шмідлова | 5 | 3 | 15 | М Костюк Е-Г Русе | 6 | 1 | 4 | |||||||||||||||||
15 | М Костюк Е-Г Русе | 7 | 6 | 3 | С Сендерз Е Мертенс | ||||||||||||||||||||
11 | А Даніліна І Сюй | 6 | 63 | 69 | WC | Н Бейнс М Ламсден | |||||||||||||||||||
WC | Н Бейнс М Ламсден | 3 | 77 | 711 | WC | Н Бейнс М Ламсден | 6 | 6 | |||||||||||||||||
М Лінетт Б Пера | 6 | 6 | М Лінетт Б Пера | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
Alt | Т Марія К Пітер | 3 | 3 | WC | Н Бейнс М Ламсден | 6 | 65 | 6 | |||||||||||||||||
М Нікулеску Н Подороська | 6 | 66 | 1 | В Грунчакова Т Мігалікова | 3 | 77 | 3 | ||||||||||||||||||
В Грунчакова Т Мігалікова | 1 | 78 | 6 | В Грунчакова Т Мігалікова | 1 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | Г Дарт Г Вотсон | 6 | 3 | 6 | WC | Г Дарт Г Вотсон | 6 | 2 | 4 | ||||||||||||||||
7 | Л Кіченок Є Остапенко | 4 | 6 | 4 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | Л Фернандес Т Таунсенд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Алісія Паркс П Стернз | 1 | 3 | 6 | Л Фернандес Т Таунсенд | 4 | 78 | 3 | ||||||||||||||||||
Е Крюгер К Макнеллі | 3 | 63 | К Гарсія Л Стефані | 6 | 66 | 6 | |||||||||||||||||||
К Гарсія Л Стефані | 6 | 77 | К Гарсія Л Стефані | 710 | 6 | ||||||||||||||||||||
Г Дабровскі А Крунич | 4 | 0 | Т Бабош К Фліпкенс | 68 | 3 | ||||||||||||||||||||
PR | Л Девіс Р ван дер Гук | 6 | 6 | PR | Л Девіс Р ван дер Гук | 6 | 3 | 1r | |||||||||||||||||
Т Бабош К Фліпкенс | 6 | 6 | Т Бабош К Фліпкенс | 2 | 6 | 2 | |||||||||||||||||||
10 | Е Мухаммад Дж Ольмос | 3 | 4 | К Гарсія Л Стефані | 65 | 4 | |||||||||||||||||||
13 | М Като А Сутджаді | 6 | 6 | PR | Ш Сє Б Стрицова | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
Л Бронцетті В Томова | 4 | 4 | 13 | М Като А Сутджаді | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | Е Ейплтон Дж Баррадж | 3 | 4 | Я Сізікова К Ціммерманн | 5 | 4 | |||||||||||||||||||
Я Сізікова К Ціммерманн | 6 | 6 | 13 | М Като А Сутджаді | 5 | 64 | |||||||||||||||||||
PR | Ш Сє Б Стрицова | 6 | 6 | PR | Ш Сє Б Стрицова | 7 | 77 | ||||||||||||||||||
Г Блінкова В Грачова | 1 | 2 | PR | Ш Сє Б Стрицова | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
К Олександрова Чж Ян | 6 | 79 | К Олександрова Чж Ян | 6 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
4 | Н Меліхар-Мартінес Е Перес | 4 | 67 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | Д Кравчик Д Схюрс | 6 | 4 | 710 | |||||||||||||||||||||
Н Дзаламідзе С Сантамарія | 1 | 6 | 67 | 5 | Д Кравчик Д Схюрс | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
А Бондар Г Міннен | 6 | 77 | А Бондар Г Міннен | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | М Джонс С Стівенс | 2 | 64 | А Бондар Г Міннен | 3 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
Л Носкова Ван Сіюй | 4 | 4 | М Боузкова С Соррібес Тормо | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
М Боузкова С Соррібес Тормо | 6 | 6 | М Боузкова С Соррібес Тормо | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
С Чанг А Куліков | 3 | 2 | 12 | Х Чжань Л Чжань | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
12 | Х Чжань Л Чжань | 6 | 6 | М Боузкова С Соррібес Тормо | |||||||||||||||||||||
14 | В Азаренко Б Аддад Мая | 6 | 7 | Л Зігемунд В Звонарьова | |||||||||||||||||||||
К Букша М Ніномія | 4 | 5 | 14 | В Азаренко Б Аддад Мая | |||||||||||||||||||||
Л Зігемунд В Звонарьова | 6 | 7 | Л Зігемунд В Звонарьова | w/o | |||||||||||||||||||||
Т Мартінцова Д Векич | 4 | 5 | Л Зігемунд В Звонарьова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Alt | А Децюк А Гаміс | 6 | 2 | 6 | 2 | К Гофф Дж Пегула | 3 | 3 | |||||||||||||||||
WC | Ф Крісті А Коллінз | 4 | 6 | 3 | Alt | А Децюк А Гаміс | 6 | 1 | 4 | ||||||||||||||||
К Рахімова О Соснович | 6 | 5 | 2 | 2 | К Гофф Дж Пегула | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
2 | К Гофф Дж Пегула | 3 | 7 | 6 |
Інформація про інших учасників
Вайлдкарди
- Емілі Ейпплтон / Джоді Баррадж
- Найкта Бейнс / Мая Ламсден
- Фрея Крісті / Алі Коллінз
- Деніелл Коллінз / Алісон Ріск-Амрітрадж
- Гаррієт Дарт / Гезер Вотсон
- Макенна Джонс / Слоун Стівенс
Захищений рейтинг
- Катерина Байндль / Дарія Савілль
- Ана Богдан / Жаклін Крістіан
- Лорен Девіс / Розаліє ван дер Гук
- Сє Шувей / Барбора Стрицова
Заміни
Знялися
- Елізабетта Коччаретто / Клара Таусон > їх замінили Ребекка Петерсон / Анна Кароліна Шмідлова
- Ганна Калінська / Кеті Макнеллі > їх замінили Ешлін Крюгер / Кеті Макнеллі
- Аранча Рус / Маяр Шеріф > їх замінили Анна-Лена Фрідзам / Маяр Шеріф
Посилання на джерела
- ↑ Krejcikova and Siniakova roll to second Wimbledon doubles title. Women's Tennis Association. 10 липня 2022.
Зовнішні посилання
- Ladies' Doubles draw
|