6. divisjon fotball for menn 2018 er det sjuende nivået i norsk fotball 2018.
Avdelingene
Østfold Fotballkrets
- Avdeling 1
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Trøgstad/Båstad | 22 | 17 | 0 | 5 | 100–30 | 70 | 51 | 2 | NMBUI | 22 | 15 | 3 | 4 | 76–33 | 43 | 48 | 3 | Mysen/Hærland | 22 | 15 | 2 | 5 | 84–47 | 37 | 47 | 4 | Rygge | 22 | 14 | 1 | 7 | 90–51 | 39 | 43 | 5 | Ørje | 22 | 13 | 3 | 6 | 79–36 | 43 | 42 | 6 | Ekholt | 22 | 10 | 5 | 7 | 63–53 | 10 | 35 | 7 | Varteig | 22 | 10 | 1 | 11 | 54–73 | −19 | 31 | 8 | Skjeberg | 22 | 6 | 6 | 10 | 49–60 | −11 | 24 | 9 | Rapid Athene | 22 | 7 | 2 | 13 | 50–77 | −27 | 23 | 10 | Rolvsøy | 22 | 3 | 7 | 12 | 37–78 | −41 | 16 | 11 | Ås 2 | 22 | 4 | 2 | 16 | 45–89 | −44 | 14 | 12 | Drøbak-Frogn 3 | 22 | 1 | 2 | 19 | 22–122 | −100 | 5 | Kilde · | - NMBUI klarte ikke å kvalifisere til 5. divisjon 2019.
| - Avdeling 2
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Greåker | 22 | 18 | 3 | 1 | 74–24 | 50 | 57 | 2 | Skogstrand | 22 | 18 | 1 | 3 | 86–27 | 59 | 55 | 3 | Fredrikshald | 22 | 16 | 2 | 4 | 125–48 | 77 | 50 | 4 | Gresvik | 22 | 14 | 2 | 6 | 64–37 | 27 | 44 | 5 | Tune | 22 | 10 | 2 | 10 | 61–50 | 11 | 32 | 6 | Begby | 22 | 9 | 3 | 10 | 50–61 | −11 | 30 | 7 | Rakkestad 2 | 22 | 8 | 3 | 11 | 48–79 | −31 | 27 | 8 | Borgen 2 | 22 | 7 | 3 | 12 | 47–57 | −10 | 24 | 9 | Berg | 22 | 6 | 3 | 13 | 51–83 | −32 | 21 | 10 | Tistedalen 2 | 22 | 5 | 2 | 15 | 47–88 | −41 | 17 | 11 | Hvaler | 22 | 4 | 2 | 16 | 39–93 | −54 | 14 | 12 | Skiptvet | 22 | 3 | 2 | 17 | 45–90 | −45 | 11 | Kilde · | |
Akershus Fotballkrets
Oslo Fotballkrets
- Avdeling 1
| - Avdeling 2
| - Avdeling 3
|
Indre Østland Fotballkrets
- Avdeling 1
| - Avdeling 2
| - Avdeling 3
1 Nordre Land 2 trakk seg fra videre spill i divisjonen den 5. juni. |
- Avdeling 4
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Toten 2 | 16 | 13 | 1 | 2 | 53–17 | 36 | 40 | 2 | Reinsvoll 2 | 16 | 12 | 3 | 1 | 65–24 | 41 | 39 | 3 | Eina | 16 | 7 | 3 | 6 | 42–39 | 3 | 24 | 4 | Brandbu | 16 | 7 | 2 | 7 | 49–39 | 10 | 23 | 5 | Varde | 16 | 7 | 0 | 9 | 42–60 | −18 | 21 | 6 | Skreia 2 | 16 | 6 | 2 | 8 | 35–39 | −4 | 20 | 7 | Vestre Gran | 16 | 6 | 0 | 10 | 51–54 | −3 | 18 | 8 | Håjendammen | 16 | 5 | 1 | 10 | 27–55 | −28 | 16 | 9 | Harestua | 16 | 2 | 2 | 12 | 34–71 | −37 | 8 | | Kapp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0–0 | 0 | 0 | Sist oppdatert: 4. oktober 2018 · Kilde · | | - Avdeling 5
| - Avdeling 6
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Vinger | 12 | 9 | 2 | 1 | 43–20 | 23 | 29 | 2 | Fjelltun/Sander 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 38–24 | 14 | 21 | 3 | Hof | 12 | 5 | 2 | 5 | 33–28 | 5 | 17 | 4 | Brandval | 12 | 5 | 1 | 6 | 31–25 | 6 | 16 | 5 | Eidskog 2 | 12 | 4 | 1 | 7 | 26–36 | −10 | 13 | 6 | Vaaler | 12 | 4 | 1 | 7 | 25–36 | −11 | 13 | 7 | Grinder | 12 | 3 | 2 | 7 | 19–46 | −27 | 11 | Sist oppdatert: 4. oktober 2018 · Kilde · | |
Buskerud Fotballkrets
- Avdeling 1
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Drammen BK 2 | 16 | 13 | 3 | 0 | 82–27 | 55 | 42 | 2 | Hokksund | 16 | 12 | 2 | 2 | 74–34 | 40 | 38 | 3 | Ådal | 16 | 9 | 3 | 4 | 59–31 | 28 | 30 | 4 | Skiold | 16 | 9 | 3 | 4 | 44–46 | −2 | 30 | 5 | Eiker/Kvikk | 16 | 8 | 1 | 7 | 53–44 | 9 | 25 | 6 | Steinberg 2 | 16 | 5 | 0 | 11 | 39–70 | −31 | 15 | 7 | Heradsbygda | 16 | 3 | 3 | 10 | 34–48 | −14 | 12 | 8 | Krødsherad | 16 | 3 | 0 | 13 | 30–81 | −51 | 9 | 9 | Solberg 2 | 16 | 2 | 1 | 13 | 43–77 | −34 | 7 | Kilde · | | - Avdeling 2
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Sande/Nordre Sande | 18 | 15 | 1 | 2 | 64–21 | 43 | 46 | 2 | Konnerud 2 | 18 | 13 | 2 | 3 | 91–37 | 54 | 41 | 3 | Svelvik 2 | 18 | 11 | 2 | 5 | 60–35 | 25 | 35 | 4 | Kongsberg 2 | 18 | 11 | 2 | 5 | 49–35 | 14 | 35 | 5 | Sjåstad/Vestre Lier/Sylling | 18 | 8 | 3 | 7 | 51–44 | 7 | 27 | 6 | DRIM | 18 | 8 | 1 | 9 | 43–41 | 2 | 25 | 7 | Slemmestad 2 | 18 | 6 | 2 | 10 | 34–47 | −13 | 20 | 8 | ROS 2 | 18 | 6 | 1 | 11 | 28–55 | −27 | 19 | 9 | Skoger | 18 | 2 | 2 | 14 | 23–64 | −41 | 8 | 10 | Skrim | 18 | 2 | 0 | 16 | 22–86 | −64 | 6 | Kilde · | |
Vestfold Fotballkrets
Telemark Fotballkrets
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P |
1 | Gulset | 20 | 16 | 0 | 4 | 77–36 | 41 | 48 |
2 | Skarphedin 2 | 20 | 15 | 0 | 5 | 103–35 | 68 | 45 |
3 | Borg | 20 | 13 | 1 | 6 | 87–35 | 52 | 40 |
4 | Tollnes 2 | 20 | 12 | 1 | 7 | 66–52 | 14 | 37 |
5 | Brevik | 20 | 12 | 1 | 7 | 63–71 | −8 | 37 |
6 | Kragerø | 20 | 11 | 0 | 9 | 71–48 | 23 | 33 |
7 | Åfoss | 20 | 8 | 2 | 10 | 41–56 | −15 | 26 |
8 | Siljan | 20 | 6 | 3 | 11 | 52–59 | −7 | 21 |
9 | Seljord | 20 | 5 | 2 | 13 | 36–68 | −32 | 17 |
10 | Skidar | 20 | 4 | 0 | 16 | 43–130 | −87 | 12 |
11 | Stathelle 2 | 20 | 2 | 2 | 16 | 31–80 | −49 | 8 |
Kilde · |
Agder Fotballkrets
- Avdeling 1
| - Avdeling 2
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Donn 3 | 18 | 15 | 3 | 0 | 64–22 | 42 | 48 | 2 | Just | 18 | 14 | 2 | 2 | 88–24 | 64 | 44 | 3 | Våg 2 | 18 | 11 | 0 | 7 | 70–42 | 28 | 33 | 4 | Solbygg | 18 | 10 | 3 | 5 | 45–31 | 14 | 33 | 5 | Søgne 2 | 18 | 8 | 2 | 8 | 76–56 | 20 | 26 | 6 | Øvrebø | 18 | 6 | 4 | 8 | 37–45 | −8 | 22 | 7 | Vindbjart 4 | 18 | 4 | 5 | 9 | 27–42 | −15 | 17 | 8 | Christianssand | 18 | 3 | 4 | 11 | 37–62 | −25 | 13 | 9 | Just 2 | 18 | 4 | 1 | 13 | 23–75 | −52 | 13 | 10 | Framsteg | 18 | 2 | 2 | 14 | 32–100 | −68 | 8 | | Torridal 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0–0 | 0 | 0 | Kilde · | | - Avdeling 3
|
Rogaland Fotballkrets
- Avdeling 1
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Hovsherad | 18 | 13 | 2 | 3 | 45–26 | 19 | 41 | 2 | Undheim | 18 | 12 | 4 | 2 | 55–24 | 31 | 40 | 3 | Hognestad | 18 | 12 | 0 | 6 | 56–32 | 24 | 36 | 4 | Bjerkreim | 18 | 10 | 2 | 6 | 47–37 | 10 | 32 | 5 | Orre | 18 | 6 | 5 | 7 | 33–27 | 6 | 23 | 6 | Bakke | 18 | 7 | 2 | 9 | 38–52 | −14 | 23 | 7 | Eiger 3 | 18 | 6 | 4 | 8 | 39–36 | 3 | 22 | 8 | Lye | 18 | 5 | 2 | 11 | 51–65 | −14 | 17 | 9 | Helleland | 18 | 5 | 1 | 12 | 36–53 | −17 | 16 | 10 | Tonstad | 18 | 1 | 4 | 13 | 20–68 | −48 | 7 | Kilde · | | - Avdeling 2
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Figgjo | 16 | 14 | 0 | 2 | 57–21 | 36 | 42 | 2 | Klebe | 16 | 12 | 1 | 3 | 70–25 | 45 | 37 | 3 | Julebygda | 16 | 12 | 1 | 3 | 54–20 | 34 | 37 | 4 | Austrått 2 | 16 | 10 | 1 | 5 | 56–37 | 19 | 31 | 5 | Suldal | 16 | 6 | 0 | 10 | 28–53 | −25 | 18 | 6 | Lura 2 | 16 | 4 | 2 | 10 | 31–52 | −21 | 14 | 7 | Hjelmeland | 16 | 4 | 1 | 11 | 27–36 | −9 | 13 | 8 | Forus og Gausel 2 | 16 | 3 | 2 | 11 | 26–62 | −36 | 11 | 9 | Våganes | 16 | 2 | 2 | 12 | 20–63 | −43 | 8 | Kilde · | |
- Avdeling 3
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Kvitsøy | 18 | 13 | 0 | 5 | 59–36 | 23 | 39 | 2 | Finnøy | 18 | 12 | 2 | 4 | 46–30 | 16 | 38 | 3 | Pol | 18 | 9 | 4 | 5 | 57–37 | 20 | 31 | 4 | Vaulen 2 | 18 | 9 | 2 | 7 | 54–44 | 10 | 29 | 5 | Stavanger 2 | 18 | 9 | 2 | 7 | 52–54 | −2 | 29 | 6 | Paradis | 18 | 9 | 1 | 8 | 58–44 | 14 | 28 | 7 | Brodd 3 | 18 | 7 | 4 | 7 | 45–52 | −7 | 25 | 8 | Hundvåg 2 | 18 | 6 | 4 | 8 | 39–38 | 1 | 22 | 9 | Sola 3 | 18 | 2 | 4 | 12 | 28–59 | −31 | 10 | 10 | Tasta 2 | 18 | 1 | 3 | 14 | 20–64 | −44 | 6 | Kilde · | | - Avdeling 4
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Djerv 1919 2 | 18 | 16 | 0 | 2 | 99–19 | 80 | 48 | 2 | Sauda | 18 | 15 | 1 | 2 | 72–19 | 53 | 46 | 3 | Haugar 2 | 18 | 14 | 1 | 3 | 50–27 | 23 | 43 | 4 | Vard Haugesund 3 | 18 | 9 | 1 | 8 | 66–52 | 14 | 28 | 5 | Moster | 18 | 8 | 1 | 9 | 45–60 | −15 | 25 | 6 | Vedavåg Karmøy 2 | 18 | 6 | 2 | 10 | 21–42 | −21 | 20 | 7 | Nedstrand | 18 | 6 | 1 | 11 | 33–52 | −19 | 19 | 8 | Torvastad 2 | 18 | 5 | 2 | 11 | 27–58 | −31 | 17 | 9 | Sveio | 18 | 3 | 0 | 15 | 18–52 | −34 | 9 | 10 | Falkeid | 18 | 2 | 3 | 13 | 17–67 | −50 | 9 | | Skånevik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0–0 | 0 | 0 | Kilde · | |
Hordaland Fotballkrets
- Avdeling 1
| - Avdeling 2
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Austrheim | 18 | 14 | 2 | 2 | 61–26 | 35 | 44 | 2 | Skogsvåg/Sund 2 | 18 | 12 | 1 | 5 | 40–24 | 16 | 37 | 3 | Bergen Nord 2 | 18 | 11 | 0 | 7 | 51–43 | 8 | 33 | 4 | Sartor | 18 | 10 | 2 | 6 | 53–36 | 17 | 32 | 5 | Eidsvåg | 18 | 8 | 3 | 7 | 39–29 | 10 | 27 | 6 | Sotra 3 | 18 | 7 | 1 | 10 | 38–45 | −7 | 22 | 7 | Masfjord/Gulen | 18 | 7 | 0 | 11 | 33–44 | −11 | 21 | 8 | Nordre Holsnøy | 18 | 6 | 2 | 10 | 39–48 | −9 | 20 | 9 | Telavåg 2 | 18 | 4 | 2 | 12 | 26–54 | −28 | 14 | 10 | Lindås | 18 | 3 | 3 | 12 | 22–53 | −31 | 12 | Kilde · | |
- Avdeling 3
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Norheimsund | 16 | 13 | 2 | 1 | 60–14 | 46 | 41 | 2 | BI Bergen | 16 | 10 | 3 | 3 | 57–23 | 34 | 33 | 3 | Eikelandsfjorden | 16 | 9 | 2 | 5 | 34–31 | 3 | 29 | 4 | Nore Neset/Lysekloster 2 | 16 | 5 | 4 | 7 | 42–43 | −1 | 19 | 5 | Os 3 | 16 | 5 | 2 | 9 | 40–43 | −3 | 17 | 6 | Rosendal | 16 | 5 | 2 | 9 | 28–31 | −3 | 17 | 7 | Baune 2 | 16 | 4 | 5 | 7 | 29–42 | −13 | 17 | 8 | Mann | 16 | 5 | 2 | 9 | 34–39 | −5 | 17 | 9 | Varegg 3 | 16 | 14 | 2 | 10 | 33–81 | −48 | 14 | | Øystese 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0–0 | 0 | 0 | Kilde · | | - Avdeling 4
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Bjarg 2 | 16 | 11 | 2 | 3 | 54–23 | 31 | 35 | 2 | Voss 2 | 16 | 11 | 1 | 4 | 51–30 | 21 | 34 | 3 | Smørås 2 | 16 | 9 | 3 | 4 | 35–26 | 9 | 30 | 4 | Hetlevik | 16 | 8 | 2 | 6 | 46–40 | 6 | 26 | 5 | Viggo | 16 | 7 | 3 | 6 | 31–33 | −2 | 24 | 6 | Lyngbø 2 | 16 | 5 | 2 | 9 | 29–38 | −9 | 17 | 7 | Askøy 2 | 16 | 4 | 3 | 9 | 38–46 | −8 | 15 | 8 | Utsikten | 16 | 3 | 4 | 9 | 24–41 | −17 | 13 | 9 | Myrdal | 16 | 3 | 2 | 11 | 52–21 | 31 | 11 | | Kringlebotn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0–0 | 0 | 0 | Kilde · | |
Sogn og Fjordane Fotballkrets
- Avdeling 1
| - Avdeling 2
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Tempo FK | 18 | 12 | 3 | 3 | 57–32 | 25 | 39 | 2 | Eikefjord | 18 | 12 | 3 | 3 | 35–22 | 13 | 39 | 3 | Fure | 18 | 9 | 2 | 7 | 52–47 | 5 | 29 | 4 | Førde 3 | 18 | 8 | 4 | 6 | 45–37 | 8 | 28 | 5 | Hyllestad/Dale 2 | 18 | 8 | 3 | 7 | 60–49 | 11 | 27 | 6 | Tambarskjelvar | 18 | 6 | 6 | 6 | 35–34 | 1 | 24 | 7 | Svelgen/Bremanger 2 | 18 | 8 | 0 | 10 | 47–61 | −14 | 24 | 8 | Askvoll/Holmedal | 18 | 6 | 4 | 8 | 25–38 | −13 | 22 | 9 | Gaular | 18 | 5 | 3 | 10 | 39–42 | −3 | 18 | 10 | Florø 3 | 18 | 1 | 2 | 15 | 28–61 | −33 | 5 | Kilde · | | - Avdeling 3
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Eid 2 | 16 | 15 | 0 | 1 | 98–33 | 65 | 45 | 2 | Oppstryn | 16 | 12 | 1 | 3 | 65–36 | 29 | 37 | 3 | Haugen | 16 | 10 | 1 | 5 | 69–45 | 24 | 31 | 4 | Sandane 2 | 16 | 8 | 1 | 7 | 56–42 | 14 | 25 | 5 | Flatraket/Skavøypoll 2 | 16 | 6 | 2 | 8 | 57–47 | 10 | 20 | 6 | Breimsbygda/Jølster 2 | 16 | 6 | 0 | 10 | 40–70 | −30 | 18 | 7 | Tornado Måløy 2 | 16 | 5 | 0 | 11 | 64–81 | −17 | 15 | 8 | Hyen | 16 | 3 | 2 | 11 | 31–70 | −39 | 11 | 9 | Stadlandet/Åheim | 16 | 3 | 1 | 12 | 25–81 | −56 | 10 | Kilde · | |
Sunnmøre Fotballkrets
- Avdeling 1
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Vigra | 14 | 10 | 4 | 0 | 48–16 | 32 | 34 | 2 | Harøy | 14 | 9 | 4 | 1 | 51–29 | 22 | 31 | 3 | Giske | 14 | 7 | 4 | 3 | 34–20 | 14 | 25 | 4 | Lepsøy | 14 | 5 | 2 | 6 | 36–48 | −12 | 17 | 5 | Mal:Fk/lag/Stordal Ørskog | 14 | 4 | 3 | 7 | 34–30 | 4 | 15 | 6 | Rollon 2 | 14 | 4 | 3 | 7 | 37–55 | −18 | 15 | 7 | HaNo | 14 | 2 | 4 | 8 | 20–43 | −23 | 10 | 8 | Spjelkavik 2 | 14 | 2 | 0 | 11 | 13–32 | −19 | 6 | Kilde · | | - Avdeling 2
|
Nordmøre og Romsdal Fotballkrets
- Avdeling 1
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Batnfjord | 14 | 13 | 0 | 1 | 59–18 | 41 | 39 | 2 | Eide og Omegn 2 | 14 | 10 | 1 | 3 | 50–30 | 20 | 31 | 3 | Dahle 2 | 14 | 7 | 1 | 6 | 50–39 | 11 | 22 | 4 | Øksendal | 14 | 6 | 2 | 6 | 46–35 | 11 | 20 | 5 | Surnadal 2 | 14 | 6 | 2 | 6 | 32–37 | −5 | 20 | 6 | Nordlandet | 14 | 4 | 3 | 7 | 25–35 | −10 | 15 | 7 | Bryn | 14 | 2 | 2 | 10 | 18–35 | −17 | 8 | 8 | Kårvåg/Havørn/Gry | 14 | 2 | 1 | 11 | 26–77 | −51 | 7 | Kilde · | - Batnfjord tapte kvalifiseringen og rykket ikke opp.
| - Avdeling 2
|
Trøndelag Fotballkrets
- Avdeling 1
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Egge | 18 | 15 | 1 | 2 | 86–19 | 67 | 46 | 2 | Kvam | 18 | 14 | 1 | 3 | 82–35 | 47 | 43 | 3 | Bangsund | 18 | 12 | 3 | 3 | 62–24 | 38 | 39 | 4 | Namdalseid | 18 | 7 | 5 | 6 | 44–42 | 2 | 26 | 5 | Sørlia | 18 | 7 | 3 | 8 | 42–60 | −18 | 24 | 6 | Beitstad | 18 | 5 | 4 | 9 | 34–46 | −12 | 19 | 7 | Henning | 18 | 5 | 3 | 10 | 39–59 | −20 | 18 | 8 | Bindal/Kolvereid 2 | 18 | 5 | 2 | 11 | 48–75 | −27 | 17 | 9 | Flatanger 2 | 18 | 5 | 1 | 12 | 39–58 | −19 | 16 | 10 | Spillum | 18 | 2 | 3 | 13 | 31–89 | −58 | 9 | Kilde · | | - Avdeling 2
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Verdal 2 | 14 | 12 | 1 | 1 | 124–9 | 115 | 37 | 2 | Ekne | 14 | 11 | 2 | 1 | 53–22 | 31 | 35 | 3 | Nessegutten 2 | 14 | 8 | 2 | 4 | 42–27 | 15 | 26 | 4 | Markabygda | 14 | 8 | 0 | 6 | 42–48 | −6 | 24 | 5 | Tangmoen | 14 | 6 | 1 | 7 | 35–36 | −1 | 19 | 6 | Leksdal/Vuku 2/Vinne 2 | 14 | 2 | 2 | 10 | 21–50 | −29 | 8 | 7 | Remyra | 14 | 2 | 2 | 10 | 18–87 | −69 | 8 | 8 | Inderøy | 14 | 1 | 2 | 11 | 20–75 | −55 | 5 | Kilde · | | - Avdeling 3
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Tempo | 18 | 15 | 1 | 2 | 126–17 | 109 | 46 | 2 | Heimdal 2 | 18 | 15 | 0 | 3 | 83–43 | 40 | 45 | 3 | Vikvarvet | 18 | 12 | 2 | 4 | 59–30 | 29 | 38 | 4 | Kolstad 3 | 18 | 11 | 1 | 6 | 101–52 | 49 | 34 | 5 | Astor | 18 | 10 | 0 | 8 | 83–44 | 39 | 30 | 6 | Sverresborg 2 | 18 | 9 | 3 | 6 | 69–50 | 19 | 30 | 7 | Varden Meråker | 18 | 5 | 1 | 12 | 63–73 | −10 | 16 | 8 | Tydal 2/Selbu 2 | 18 | 3 | 2 | 13 | 39–86 | −47 | 11 | 9 | Mal:Fk/lag/Nidaros 2 | 18 | 3 | 0 | 15 | 37–174 | −137 | 9 | 10 | Mal:Fk/lag/Charlottenlund 3 | 18 | 2 | 0 | 16 | 28–119 | −91 | 6 | Kilde · | |
- Avdeling 4
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Nationalkameratene | 16 | 11 | 4 | 1 | 51–27 | 24 | 37 | 2 | Tillerbyen 2 | 16 | 11 | 2 | 3 | 106–34 | 72 | 35 | 3 | Tyholttoppen | 16 | 10 | 3 | 3 | 92–25 | 67 | 33 | 4 | Jøssund | 16 | 9 | 2 | 5 | 57–38 | 19 | 29 | 5 | Ørland 2 | 16 | 8 | 2 | 6 | 65–42 | 23 | 26 | 6 | Vanvik 2 | 16 | 7 | 3 | 6 | 40–47 | −7 | 24 | 7 | Sjetne | 16 | 4 | 2 | 10 | 50–65 | −15 | 14 | 8 | Ranheim IL | 16 | 2 | 0 | 14 | 18–102 | −84 | 6 | 9 | Bjørgan 2/Osen/Steinsdalen | 16 | 1 | 0 | 15 | 16–115 | −99 | 3 | Kilde · | | - Avdeling 5
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Kvik 2 | 16 | 16 | 0 | 0 | 97–19 | 78 | 48 | 2 | Jonsvatnet | 16 | 11 | 2 | 3 | 65–36 | 29 | 35 | 3 | Trygg/Lade 2 | 16 | 8 | 2 | 6 | 59–43 | 16 | 26 | 4 | Freidig | 16 | 8 | 1 | 7 | 66–54 | 12 | 25 | 5 | Tiller | 16 | 7 | 1 | 8 | 51–57 | −6 | 22 | 6 | Bratsberg | 16 | 6 | 2 | 8 | 48–51 | −3 | 20 | 7 | Flerkulturelt | 16 | 6 | 2 | 8 | 52–64 | −12 | 20 | 8 | Utleira 2 | 16 | 3 | 3 | 10 | 33–65 | −32 | 12 | 9 | Leinstrand | 16 | 0 | 1 | 15 | 26–108 | −82 | 1 | Kilde · | | - Avdeling 6
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Sandstad/Hitra 2 | 14 | 10 | 2 | 2 | 44–22 | 22 | 32 | 2 | Byåsen IL | 14 | 9 | 2 | 3 | 59–24 | 35 | 29 | 3 | Astor 2 | 14 | 8 | 3 | 3 | 50–28 | 22 | 27 | 4 | KIL/Hemne 3 | 14 | 8 | 0 | 6 | 66–48 | 18 | 24 | 5 | Svorkmo 2 | 14 | 7 | 2 | 5 | 48–43 | 5 | 23 | 6 | Trondheim IFK | 14 | 3 | 4 | 7 | 29–41 | −12 | 12 | 7 | Heimdal 3 | 14 | 1 | 3 | 10 | 28–56 | −28 | 6 | 8 | Glimt | 14 | 1 | 2 | 11 | 24–86 | −62 | 5 | Kilde · | |
- Avdeling 7
| - Avdeling 8
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Støren 2/Sokna | 14 | 12 | 0 | 2 | 54–18 | 36 | 36 | 2 | Røros 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 48–28 | 20 | 28 | 3 | Ålen | 14 | 7 | 3 | 4 | 38–31 | 7 | 24 | 4 | Tylldal | 14 | 8 | 0 | 6 | 24–24 | 0 | 24 | 5 | Singsås | 14 | 7 | 1 | 6 | 33–32 | 1 | 22 | 6 | Brekken 2 | 14 | 4 | 2 | 8 | 22–27 | −5 | 14 | 7 | Os/Nansen | 14 | 3 | 2 | 9 | 22–35 | −13 | 11 | 8 | Folldal | 14 | 0 | 2 | 12 | 10–56 | −46 | 2 | Kilde · | | |
Nordland Fotballkrets
- Avdeling 1
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Røst | 12 | 10 | 1 | 1 | 62–21 | 41 | 31 | 2 | Junkeren 2 | 12 | 9 | 3 | 0 | 68–16 | 52 | 30 | 3 | Saltdalkameratene | 12 | 8 | 1 | 3 | 35–17 | 18 | 25 | 4 | Grand Bodø 2 | 12 | 7 | 1 | 4 | 27–23 | 4 | 22 | 5 | Nordstranda | 12 | 6 | 3 | 3 | 27–21 | 6 | 21 | 6 | Drag | 12 | 6 | 2 | 4 | 34–41 | −7 | 20 | 7 | Vinger | 12 | 5 | 3 | 4 | 34–22 | 12 | 18 | 8 | Værøy | 12 | 3 | 2 | 7 | 26–37 | −11 | 11 | 9 | Steigen | 12 | 3 | 2 | 7 | 19–34 | −15 | 11 | 10 | Storm Bodø | 12 | 3 | 1 | 8 | 23–41 | −18 | 10 | 11 | Valnesfjord | 12 | 2 | 2 | 8 | 20–43 | −23 | 8 | 12 | Halsakameratene | 12 | 2 | 2 | 8 | 17–41 | −24 | 8 | 13 | Skjerstad | 12 | 2 | 1 | 9 | 18–53 | −35 | 7 | Kilde · | | - Avdeling 2
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Grane | 16 | 15 | 1 | 0 | 76–21 | 55 | 46 | 2 | Lurøy | 16 | 8 | 2 | 6 | 35–35 | 0 | 26 | 3 | Mosjøen 2 | 16 | 7 | 4 | 5 | 37–32 | 5 | 25 | 4 | Herøy/Dønna | 16 | 7 | 3 | 6 | 42–36 | 6 | 24 | 5 | Sømna | 16 | 5 | 3 | 8 | 31–34 | −3 | 18 | 6 | Gruben | 16 | 5 | 3 | 8 | 36–48 | −12 | 18 | 7 | Silkefot | 16 | 5 | 3 | 8 | 35–47 | −12 | 18 | 8 | Sandnessjøen 2 | 16 | 4 | 5 | 7 | 39–46 | −7 | 17 | 9 | Vega | 16 | 2 | 4 | 10 | 22–54 | −32 | 10 | Kilde · | |
- Avdeling 1 sluttspill
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Røst | 12 | 9 | 1 | 2 | 56–18 | 38 | 38 | 2 | Junkeren 2 | 12 | 6 | 5 | 1 | 53–23 | 30 | 23 | 3 | Saltdalkameratene | 12 | 7 | 0 | 5 | 30–16 | 14 | 21 | 4 | Vinger | 12 | 4 | 4 | 4 | 28–25 | 3 | 16 | 5 | Drag | 12 | 4 | 2 | 6 | 26–51 | −25 | 14 | 6 | Nordstranda | 12 | 2 | 3 | 7 | 15–42 | −27 | 9 | 7 | Grand Bodø 2 | 12 | 2 | 1 | 9 | 15–48 | −33 | 7 | Kilde · | | - Avdeling 1 plasseringsspill
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 8 | Steigen | 10 | 6 | 1 | 3 | 37–16 | 21 | 19 | 9 | Storm Bodø | 10 | 6 | 1 | 3 | 22–17 | 5 | 19 | 10 | Værøy | 10 | 5 | 3 | 2 | 44–24 | 20 | 18 | 11 | Halsakameratene | 10 | 3 | 2 | 5 | 18–28 | −10 | 11 | 12 | Skjerstad | 10 | 3 | 1 | 6 | 21–43 | −22 | 10 | 13 | Valnesfjord | 10 | 2 | 2 | 6 | 20–34 | −14 | 8 | Kilde · | |
Troms Fotballkrets
- Avdeling 1
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P | 1 | Vårsol | 14 | 12 | 1 | 1 | 56–25 | 31 | 37 | 2 | Storsteinnes | 14 | 8 | 3 | 3 | 37–19 | 18 | 27 | 3 | Bardu | 14 | 9 | 0 | 5 | 35–23 | 12 | 27 | 4 | Målselv | 14 | 7 | 1 | 6 | 42–37 | 5 | 22 | 5 | Salangen 2 | 14 | 5 | 3 | 6 | 35–33 | 2 | 18 | 6 | Øverbygd | 14 | 4 | 2 | 8 | 37–35 | 2 | 14 | 7 | Sørreisa | 14 | 3 | 1 | 10 | 21–45 | −24 | 10 | 8 | Lavangen | 14 | 2 | 1 | 11 | 23–69 | −46 | 7 | | Brøstadbotn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0–0 | 0 | 0 | Kilde · | | - Avdeling 2
|
Østfold
Kvalifisering til play-off
25. oktober 2018 | Skogstrand | 8–2 | NMBUI | Skogstrandbanen kunstgress | |
19:00 | Philip Kristiansen 16' Hojat Mohamadi 37' 39' 42' 90' Omar Mulac 52' Sebastian Suayfeta Jensen 77' Erlend Zakariassen 88' | Rapport | Mathias Perskaas 39' Henrik Tønnessen Sjo 67' | Dommer: Jørgen Lindblad (Ekholt) Assistentdommere: Emil Ellingsen (Storhamar), Kenan Delic (Sarpsborg) |
|
Play-off
- Spydeberg fikk likevel plass i 5. divisjon 2019 siden Borgar trakk laget før 2019-sesongen.
Rogaland
Lagene som endte nest sist i 5. divisjon 2018 spilte play-out om å få spille i 5. divisjon 2019.
# | Lag | K | S | U | T | Mål | ± | P |
1 | Stavanger IF | 2 | 2 | 0 | 0 | 3–1 | 2 | 6 |
2 | Vats 94/Skjoldar | 2 | 1 | 0 | 1 | 4–3 | 1 | 3 |
3 | Åkra 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3–4 | −1 | 3 |
4 | Jarl | 2 | 0 | 1 | 1 | 2–3 | −1 | 1 |
5 | Nærbø | 2 | 0 | 1 | 1 | 1–2 | −1 | 1 |
Kilde · |
Nordland
Play-off
|
---|
Regioner | - Agder
- Akershus
- Buskerud
- Hordaland
- Nordland
- Indre Østland
- Nordmøre og Romsdal
- Oslo
- Rogaland
- Sogn og Fjordane
- Sunnmøre
- Telemark
- Troms
- Trøndelag
- Vestfold
- Østfold
|
---|
Sesonger | |
---|