Polen op de Europese kampioenschappen atletiek 2010
Polen werd op de Europese kampioenschappen atletiek 2010 vertegenwoordigd door 71 atleten.
Deelnemers
Onderdeel | Mannen | Vrouwen |
---|---|---|
100m | Paweł Stempel | Marika Popowicz |
200m | Kamil Kryński Piotr Wiaderek | Weronika Wedler Ewelina Ptak Marta Jeschke |
400m | Marcin Marciniszyn Kacper Kozłowski Piotr Klimczak | Agata Bednarek |
800m | Marcin Lewandowski Adam Kszczot | Angelika Cichocka |
1500m | Mateusz Demczyszak | Renata Pliś Sylwia Ejdys |
5000m | Lidia Chojecka | |
10000m | Marcin Chabowski | |
3000m steeple | Tomasz Szymkowiak Hubert Prokop | Katarzyna Kowalska Wioletta Frankiewicz |
110/100m horden | Artur Noga Dominik Bochenek | Joanna Kocielnik |
400m horden | Rafał Omelko | Anna Jesień Marzena Kościelniak |
20 km snelwandelen | Rafał Augustyn Jakub Jelonek Dawid Tomala | Agnieszka Dygacz Paulina Buziak |
50 km snelwandelen | Grzegorz Sudoł Łukasz Nowak Artur Brzozowski | |
Marathon | Henryk Szost Adam Draczyński | Karolina Jarzyńska |
Hoogspringen | Sylwester Bednarek Konrad Owczarek Wojciech Theiner | |
Polsstokhoogspringen | Przemysław Czerwiński Mateusz Didenkow Łukasz Michalski | |
Verspringen | Anna Jagaciak | |
Hink-stap-springen | Małgorzata Trybańska | |
Kogelstoten | Tomasz Majewski Jakub Giża | |
Discuswerpen | Piotr Małachowski Przemysław Czajkowski | Joanna Wiśniewska Żaneta Glanc Wioletta Potępa |
Hamerslingeren | Szymon Ziółkowski Wojciech Kondratowicz | Anita Włodarczyk Małgorzata Zadura |
Zevenkamp/Tienkamp | Marcin Dróżdż | Karolina Tymińska |
4x100 m | Paweł Stempel Robert Kubaczyk Piotr Wiaderek Olaf Paruzel Dariusz Kuć Kamil Kryński | Weronika Wedler Marta Jeschke Marika Popowicz Daria Korczyńska Anna Kiełbasińska Ewelina Ptak |
4x400 m | Marcin Marciniszyn Piotr Klimczak Kacper Kozłowski Jan Ciepiela Rafał Omelko Daniel Dąbrowski | Anna Jesień Agata Bednarek Izabela Kostruba-Rój Aneta Jakóbczak Marzena Kościelniak |
Resultaten
100m
Mannen
- Robert Kubaczyk
- Ronde 1: 10.51 (Q)
- Halve finale: 22ste in 10,55 (NQ)
- Paweł Stempel
- Ronde 1: 10.58 (q)
- Halve finale: 21ste in 10,53 (NQ)
Vrouwen
- Marika Popowicz
- Reeksen: 11,80 (NQ)
100m horden vrouwen
- Joanna Kocielnik
- Reeksen: 14de in 13,23 (q)
- Halve finale: 9de in 13,06 (NQ)
110m horden mannen
- Artur Noga
- Reeksen: 12de in 13,68 (NQ)
- Dominik Bochenek
- Reeksen: 5de in 13,58 (Q)
- Halve finale: 6de in 13,53 (Q)
- Finale: 5de in 13,44
200m
Mannen
- Kamil Kryński
- Reeksen: 12de in 20,81 (PB) (Q)
- Halve finale: 10de in 20,81 (=PB) (NQ)
- Piotr Wiaderek
- Reeksen: 26ste in 21,20 (NQ)
Vrouwen
- Weronika Wedler
- Reeksen: 12de in 23,62 (q)
- Halve finale: 10de in 23,30 (NQ)
- Ewelina Ptak
- Reeksen: 14de met 23,66 (Q)
- Halve finale: 14de in 23,48 (NQ)
- Marta Jeschke
- Reeksen: 11de met 23,60 (q)
- Halve finale: 12de in 23,36 (SB) (NQ)
400m
Mannen
- Marcin Marciniszyn
- Ronde 1: 46,31(Q)
- Halve finale: 10de in 45,58 (SB) (NQ)
- Kacper Kozłowski
- Ronde 1: 45,97 (Q)
- Halve finale: 6de in 45,24 (PB) (q)
- Finale: 8ste in 46,07
Vrouwen
- Agata Bednarek
- Reeksen: 17de in 54,16 (Q)
800m
Mannen
- Marcin Lewandowski
- Reeksen: 7de in 1.49,78 (Q)
- Halve finale: 6de in 1.48,15 (Q)
- Finale: 1 in 1.47,07
- Adam Kszczot
- Reeksen: 14de in 1.50,08 (Q)
- Halve finale: 3de in 1.47,84 (Q)
- Finale: 3 in 1.47,22
Vrouwen
- Angelika Cichocka
- Ronde 1: 2:01.17 (PB) (NQ)
1500m
Mannen
- Mateusz Demczyszak
- Reeksen: 10de in 3.42,15 (Q)
- Finale: 8ste in 3.44,42
Vrouwen
- Renata Pliś
- Reeksen: 14de in 4.07,20 (NQ)
- Sylwia Ejdys
- Reeksen: 8ste in 4.05,76 (q)
- Finale: 12de in 4.24,82
3000m steeple
Mannen
- Tomasz Szymkowiak
- Reeksen: 3de met 8.30,02 (Q)
- Finale: 5de in 8.23,37
- Hubert Prokop
- Reeksen: 14de met 8.32,77 (NQ)
Vrouwen
- Katarzyna Kowalska
- Reeksen: 9.14,41 (Q)
- Finale: 10de in 9.42,47
- Wioletta Frankiewicz
- Reeksen: 9.46,38 (Q)
- Finale: 5de in 9.34,13
10000m mannen
- Marcin Chabowski: 11de in 29:15.65
20km snelwandelen
Mannen
- Jakob Jelonek: 8ste in 1:22.24
- Rafal Augustyn: 10de in 1:22.40
- Dawid Tomola: 19de in 1:25.50
Vrouwen
- Agnieszka Dygacz: 12de in 1:34.51
- Paulina Buziak: gediskwalificeerd
50km snelwandelen
- Grzegorz Sudoł: 2 in 3:42.24 (PB)
- ukasz Nowak: 8ste in 3:51.31
- Artur Brzozowski: opgave
4x100m
Mannen
- Reeksen: 4de in 39,20 (Q)
- Finale: 5de in 38,83
Vrouwen
- Reeksen: 3de in 43,30 (Q)
- Finale: 3 in 42,68
4x400m
Mannen
- Reeksen: 5de in 3.04,51 (Q)
Vrouwen
- Reeksen: 12de in 3.35,25 (NQ)
Hamerslingeren
Mannen
- Syzmon Ziolkowski
- Kwalificatie: 75,75m (Q)
- Finale: 5de met 77,99m (SB)
- Wojciech Kondratowicz
- Kwalificatie: 74,22m (q)
- Finale: 7de met 75,30m
Vrouwen
- Anita Włodarczyk
- Kwalificatie: 71,17m (Q)
- Finale: 3 met 73,56m
- Małgorzata Zadura
- Kwalificatie: 65,45m (NQ)
Kogelstoten mannen
- Tomasz Majewski
- Kwalificatie: 3de met 20,36m (Q)
- Finale: 2 met 21,00m
- Jakub Giża
- Kwalificatie: 11de met 19,69m (q)
- Finale: 10de met 19,73m
400m horden
Mannen
- Rafał Omelko
- Reeksen: 52,54 (NQ)
Vrouwen
- Marzena Koscielniak
- Ronde 1: 56.52 (PB) (Q)
- Halve finale: 1ste in 56,71 (NQ)
Verspringen vrouwen
- Anna Jagaciak
- Kwalificatie: 6,74m (PB) (Q)
- Finale: 10de met 6,36m
Discuswerpen
Mannen
- Piotr Małachowski
- Kwalificatie: 7de met 63,69m (Q)
- Finale: 1 met 68,87m (CR)
- Przemysław Czajkowski
- Kwalificatie: 13de met 61,97m (NQ)
Vrouwen
- Joanna Wisniewska
- Kwalificatie: 58,93m (q)
- Finale: 3 62,37m (SB)
- Wioletta Potepa
- Kwalificatie: 60,45m (Q)
- Finale: 12de met 55,48m
- Zaneta Glanc
- Kwalificatie: 55,50m (NQ)
Hoogspringen mannen
- Sylwester Bednarek
- Kwalificatie: 2,23m (q)
- Finale: 10de met 2,19m
- Konrad Owczarek
- Kwalificatie: 2,19m (NQ)
- Wojciech Theiner
- Kwalificatie: 2,23m (NQ)
Polsstokhoogspringen mannen
- Przemysław Czerwiński
- Kwalificatie: 10de met 5,60m (q)
- Finale: 3 met 5,75m (SB)
- Mateusz Didenkow
- Kwalificatie: 12de met 5,60m (q)
- Finale: 11de met 5,50m
- Łukasz Michalski
- Kwalificatie: 4de met 5,65m (Q)
- Finale: 7de met 5,65m
Hink-stap-springen vrouwen
- Małgorzata Trybańska
- Kwalificatie: 6de met 14,44m (NR) (Q)
- Finale: 11de met 13,82m
Marathon mannen
- Henryk Szost: opgave
- Adam Draczyński: opgave
- Mariusz Gizynski: 12de in 2:21.54
Zevenkamp
- Karolina Tymińska
- 100m horden: 13,54 (PB) (1044ptn)
- Hoogspringen: 1,74m (SB) (903ptn)
- Kogelstoten: 14,08m (799ptn)
- 200m: 23,77 (SB) (1003ptn)µ
- Verspringen: 6,11m (883ptn)
- Speerwerpen: 35,43m (SB) (580ptn)
- 800m: 2.06,43 (SB) (1018ptn)
- Eindklassement: 5de met 6230ptn (SB)