Interlands Oekraïens voetbalelftal 2010-2019
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Oekraïens voetbalelftal heeft gespeeld in de periode 2010 – 2019.
Interlands
2010
Zie Oekraïens voetbalelftal in 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
25 mei Vriendschappelijk № 163 «onderlinge duels» 18:00 uur | Oekraïne [1] | 4 – 0 | Litouwen[2][3] | Metaliststadion, Charkov Toeschouwers: 42.000 Scheidsrechter: Stanislav Soechina (RUS) |
Oleksandr Aliejev 10' Oleksandr Aliejev 17' Andrij Sjevtsjenko 68' (pen.) Andrij Sjevtsjenko 78' |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 164 «onderlinge duels» 20:30 uur | Oekraïne [4] | 3 – 2 | Roemenië[5] | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 22.000 Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE) |
Oleksandr Aliejev 15' Jevhen Konopljanka 75' Cristian Chivu 78' (e.d.) | 54' Gabriel Tamaș 63' Daniel Niculae |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 165 «onderlinge duels» 15:00 uur | Noorwegen | 0 – 1 | Oekraïne[6] | Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 10.178 Scheidsrechter: Kevin Blom (NED) |
78' Roman Zozoelja |
| ||||
11 augustus Vriendschappelijk № 166 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne [7][8] | 1 – 1 | Nederland[9] | Donbas Arena, Donetsk Toeschouwers: 18.051 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) |
Oleksandr Aliejev 75' | 73' Jeremain Lens |
| ||||
4 september Vriendschappelijk № 167 «onderlinge duels» 17:00 uur | Polen [10] | 1 – 1 | Oekraïne[11] | Stadion Widzewa, Łódź Toeschouwers: 6.500 Scheidsrechter: Ravshan Irmatov (UZB) |
Ireneusz Jeleń 42' | 90' Jevhen Seleznjov |
| ||||
7 september Vriendschappelijk № 168 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne | 2 – 1 | Chili | Valeri Lobanovskystadion, Kiev Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Vital Sevastsjanik (BLR) |
Jaroslav Rakitskiy 36' Oleksandr Aliejev 52' | 86' Mauricio Isla |
| ||||
8 oktober Vriendschappelijk № 169 «onderlinge duels» 19:00 uur | Oekraïne [12] | 2 – 2 | Canada | Valeri Lobanovskystadion, Kiev Toeschouwers: 16.873 Scheidsrechter: Tomasz Mikulski (POL) |
Artem Milevsky 59' Anatoli Tymosjtsjoek 80' | 12' Simeon Jackson 29' Atiba Hutchinson |
| ||||
11 oktober Vriendschappelijk № 170 «onderlinge duels» 20:30 uur | Brazilië | 2 – 0 | Oekraïne[13] | Pride Park Stadium, Derby Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Martin Atkinson (ENG) |
Dani Alves 25' Pato 64' |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 171 «onderlinge duels» 20:15 uur | Zwitserland | 2 – 2 | Oekraïne[14] | Stade de Genève, Genève Toeschouwers: 11.100 Scheidsrechter: Serge Gumienny (BEL) |
Alexander Frei 40' Alexander Frei 62' | 48' Oleksandr Aliejev 75' Jevhen Konopljanka |
2011
Zie Oekraïens voetbalelftal in 2011 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
8 februari Vriendschappelijk № 172 «onderlinge duels» 19:30 uur | Roemenië [15] | 2 – 2[16] | Oekraïne[17] | Paralimnistadion, Paralimni Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Stelios Trifonos (CYP) |
Dan Alexa 33' Dan Alexa 44' | 23' Jaroslav Rakitskiy 31' Artem Milevsky |
| ||||
9 februari Vriendschappelijk № 173 «onderlinge duels» 19:30 uur | Zweden | 1 – 1[18] | Oekraïne | GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Leontios Trattou (CYP) |
Johan Elmander 7' | 20' (pen.) Marko Dević |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 174 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 0 – 2[19] | Italië | Valeri Lobanovskystadion, Kiev Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Aleksej Nikolajev (RUS) |
27' Giuseppe Rossi 81' Alessandro Matri |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № 175 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne | 2 – 0 | Oezbekistan | Valeri Lobanovskystadion, Kiev Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Halis Özkahya (TUR) |
Anatoli Tymosjtsjoek 54' Andrij Voronin 60' |
| ||||
6 juni Vriendschappelijk № 176 «onderlinge duels» 21:00 uur | Oekraïne [20] | 1 – 4 | Frankrijk[21] | Donbas Arena, Donetsk Toeschouwers: 11.200 Scheidsrechter: Mark Clattenburg (ENG) |
Anatoli Tymosjtsjoek 53' | 58' Kevin Gameiro 87' Marvin Martin 89' Younès Kaboul 90' Marvin Martin |
| ||||
10 augustus Vriendschappelijk № 177 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne | 0 – 1 | Zweden | Metaliststadion, Charkov Toeschouwers: 39.000 Scheidsrechter: Paolo Tagliavento (ITA) |
90' Tobias Hysén |
| ||||
2 september Vriendschappelijk № 178 «onderlinge duels» 19:00 uur | Oekraïne | 2 – 3 | Uruguay | Metaliststadion, Charkov Toeschouwers: 33.000 Scheidsrechter: Björn Kuipers (NED) |
Andrij Jarmolenko 1' Jevhen Konopljanka 44' | 43' Alvaro González 61' Diego Lugano 87' Abel Hernández |
| ||||
6 september Vriendschappelijk № 179 «onderlinge duels» 19:00 uur | Tsjechië | 4 – 0 | Oekraïne | Generali Arena, Praag Toeschouwers: 7.322 Scheidsrechter: Richard Trutz (SVK) |
Michal Kadlec 3' (pen.) Michal Kadlec 12' Jan Rezek 47' Daniel Kolář 51' |
| ||||
7 oktober Vriendschappelijk № 180 «onderlinge duels» 19:45 uur | Oekraïne | 3 – 0 | Bulgarije | Valeri Lobanovskystadion, Kiev Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE) |
Evgen Selin 15' Andrij Sjevtsjenko 40' Andrij Sjevtsjenko 82' |
| ||||
11 oktober Vriendschappelijk № 181 «onderlinge duels» 19:00 uur | Estland | 0 – 2[22] | Oekraïne | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.501 Scheidsrechter: Robert Małek (POL) |
45' Oleg Goesjev 68' Oleksandr Aliejev |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 182 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 3 – 3 | Duitsland | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 69.720 Scheidsrechter: Carlos Velasco (ESP) |
Andrij Jarmolenko 28' Jevhen Konopljanka 37' Serhij Nazarenko 45' | 38' Toni Kroos 65' Simon Rolfes 77' Thomas Müller |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № 183 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne | 2 – 1[23] | Oostenrijk | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 31.879 Scheidsrechter: Svein Oddvar Moen (NOR) |
Artem Milevsky 18' Marko Dević 90' | 71' Marc Janko |
2012
Zie Oekraïens voetbalelftal in 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
29 februari Vriendschappelijk № 184 «onderlinge duels» 20:00 uur | Israël | 2 – 3[24] | Oekraïne | HaMoshavastadion, Petach Tikwa Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL) |
Tomer Hemed 56' (pen.) Ben Sahar 63' | 17' (pen.) Oleg Goesjev 45' Jevhen Konopljanka 61' Andrij Jarmolenko |
| ||||
28 mei Vriendschappelijk № 185 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne | 4 – 0 | Estland | Kufstein Arena, Kufstein Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT) |
Andrij Jarmolenko 9' Oleg Goesjev 34' (pen.) Andrij Voronin 41' Artem Milevsky 50' |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № 186 «onderlinge duels» 20:30 uur | Oostenrijk | 3 – 2 | Oekraïne | Tivoli Neu, Innsbruck Toeschouwers: 13.000 Scheidsrechter: Felix Zwayer (GER) |
Zlatko Junuzović 3' Marko Arnautović 62' Marko Arnautović 89' | 56' Oleg Goesjev 65' Oleg Goesjev |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 187 «onderlinge duels» 20:00 uur | Turkije | 2 – 0 | Oekraïne | Audi Sportpark, Ingolstadt Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Michael Weiner (GER) |
Caner Erkin 30' Mustafa Pektemek 70' |
EK voetbal 2012 |
---|
Zie Oekraïne op het Europees kampioenschap voetbal 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
11 juni EK-eindronde Groep D № 188 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 2 – 1 | Zweden | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 64.290 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) |
Andrij Sjevtsjenko 55' Andrij Sjevtsjenko 61' | 52' Zlatan Ibrahimović |
| ||||
15 juni EK-eindronde Groep D № 189 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne | 0 – 2[25] | Frankrijk | Donbas Arena, Donetsk Toeschouwers: 48.000 Scheidsrechter: Björn Kuipers (NED) |
53' Jérémy Ménez 56' Yohan Cabaye |
| ||||
19 juni EK-eindronde Groep D № 190 «onderlinge duels» 20:45 uur | Engeland | 1 – 0 | Oekraïne | Donbas Arena, Donetsk Toeschouwers: 48.700 Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN) |
Wayne Rooney 48' |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 191 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne | 0 – 0 | Tsjechië | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 33.153 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) |
| ||||
11 september WK-kwalificatie Groep H № 192 «onderlinge duels» 20:00 uur | Engeland | 1 – 1[26] | Oekraïne | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 68.102 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) |
Frank Lampard 87' (pen.) | 38' Jevhen Konopljanka |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie Groep H № 193 «onderlinge duels» 20:00 uur | Moldavië | 0 – 0 | Oekraïne | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 10.050 Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA) |
| ||||
16 oktober WK-kwalificatie Groep H № 194 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne | 0 – 1 | Montenegro | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 50.597 Scheidsrechter: Mihalis Koukoulakis (GRE) |
45' Dejan Damjanović |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 195 «onderlinge duels» 17:00 uur | Bulgarije | 0 – 1 | Oekraïne | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) |
34' Oleksandr Koetsjer |
2013
Zie Oekraïens voetbalelftal in 2013 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
6 februari Vriendschappelijk № 196 «onderlinge duels» 18:00 uur | Noorwegen | 0 – 2[27] | Oekraïne[28] | Estadio de La Cartuja, Sevilla Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Carlos Clos Gómez (ESP) |
17' Mykola Morozyuk 42' Andrij Jarmolenko |
| ||||
22 maart WK-kwalificatie Groep H № 197 onderlinge duels» 20:30 uur | Polen | 1 – 3 | Oekraïne | Nationaal Stadion, Warschau Toeschouwers: 58.000 Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE) |
Łukasz Piszczek 18' | 2' Andrij Jarmolenko 7' Oleg Goesjev 45' Roman Zozoelja |
| ||||
26 maart WK-kwalificatie Groep H № 198 onderlinge duels» 20:30 uur | Oekraïne | 2 – 1[29] | Moldavië | Tsjornomoretsstadion, Odessa Toeschouwers: 31.948 Scheidsrechter: Kenn Hansen (DEN) |
Andrij Jarmolenko 61' Jevhen Chatsjeridi 70' | 81' Alexandru Suvorov |
| ||||
2 juni Vriendschappelijk № 199 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne [30] | 0 – 0 | Kameroen | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Vladislav Bezborodov (RUS) |
| ||||
7 juni WK-kwalificatie Groep H № 200 «onderlinge duels» 20:30 uur | Montenegro | 0 – 4[31][32] | Oekraïne | Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 11.996 Scheidsrechter: Manuel Gräfe (GER) |
52' Denys Garmash 77' Jevhen Konopljanka 85' Artem Fedetskyi 90' Roman Bezoes |
| ||||
14 augustus Vriendschappelijk № 201 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne [33] | 2 – 0 | Israël | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 25.637 Scheidsrechter: Ivan Kružliak (SVK) |
Roeslan Rotan 29' Jevhen Seleznjov 72' |
| ||||
6 september WK-kwalificatie Groep H № 202 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne | 9 – 0 | San Marino[34] | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 34.190 Scheidsrechter: Neil Doyle (IRL) |
Marko Dević 11' Jevhen Seleznjov 26' Edmar 32' Jevhen Chatsjeridi 45+1' Jevhen Konopljanka 50' Jevhen Chatsjeridi 54' Roman Bezoes 63' Artem Fedetskyi 74' Jaroslav Rakitskiy 90+4' |
| ||||
10 september WK-kwalificatie Groep H № 203 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne | 0 – 0 | Engeland[35] | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 69.894 Scheidsrechter: Pedro Proença (POR) |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie Groep H № 204 onderlinge duels» | Oekraïne | 1 – 0 | Polen | Metaliststadion, Kharkiv Toeschouwers: 39.316 Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE) |
Andrij Jarmolenko 64' |
| ||||
15 oktober WK-kwalificatie Groep H № 205 «onderlinge duels» | San Marino [36] | 0 – 8[37] | Oekraïne | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 1.268 Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT) |
13' Jevhen Seleznjov 15' Marko Dević 19' Jevhen Seleznjov 51' Marko Dević 55' Andrij Jarmolenko 58' Marko Dević 66' Roman Bezoes 90' Vitali Mandzjoek |
| ||||
15 november WK-kwalificatie Play-offs № 206 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 2 – 0[38] | Frankrijk | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 67.732 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) |
Roman Zozoelja 61' Andrij Jarmolenko 83' (pen.) |
| ||||
19 november WK-kwalificatie Play-offs № 207 «onderlinge duels» | Frankrijk | 3 – 0[39] | Oekraïne | Stade de France, Saint-Denis Toeschouwers: 77.098 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) |
Mamadou Sakho 22' Karim Benzema 34' Mamadou Sakho 72' |
2014
Zie Oekraïens voetbalelftal in 2014 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
5 maart Vriendschappelijk № 208 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne [40] | 2 – 0[41] | Verenigde Staten | Antonis Papadopoulosstadion, Larnaca Toeschouwers: 1.573 Scheidsrechter: Leontios Trattou (CYP) |
Andrij Jarmolenko 12' Marko Dević 68' |
| ||||
22 mei Vriendschappelijk № 209 «onderlinge duels» | Oekraïne [42] | 2 – 1[43] | Niger | Valeri Lobanovskystadion, Kiev Scheidsrechter: Paweł Gil (POL) |
Ivan Ordets 20' Taras Stepanenko 80' | 81' Oumarou Balé |
| ||||
3 september Vriendschappelijk № 210 «onderlinge duels» | Oekraïne [44] | 1 – 0 | Moldavië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: István Kovács (ROM) |
Roman Bezoes 63' |
| ||||
8 september EK-kwalificatie Groep C № 211 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 0 – 1 | Slowakije | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Craig Thomson (SCO) |
17' Róbert Mak |
| ||||
9 oktober EK-kwalificatie Groep C № 212 «onderlinge duels» 20:45 uur | Wit-Rusland | 0 – 2 | Oekraïne[45] | Borisov Arena, Borisov Toeschouwers: 10.512 Scheidsrechter: Pol van Boekel (NED) |
82' (e.d.) Aljaksandr Martynovitsj 90+3' Serhiy Sydortsjoek |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie Groep C № 213 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 1 – 0 | Macedonië | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 33.900 Scheidsrechter: Sébastien Delferière (BEL) |
Serhiy Sydortsjoek 45+2' |
| ||||
15 november EK-kwalificatie Groep C № 214 «onderlinge duels» 18:00 uur | Luxemburg | 0 – 3 | Oekraïne | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 4.379 Scheidsrechter: Kristinn Jakobsson (ISL) |
33' Andrij Jarmolenko 53' Andrij Jarmolenko 56' Andrij Jarmolenko |
| ||||
18 november Vriendschappelijk № 215 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne [46] | 0 – 0 | Litouwen | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 5.300 Scheidsrechter: Aliyar Ağayev (AZE) |
2015
Zie Oekraïens voetbalelftal in 2015 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
27 maart EK-kwalificatie Groep C № 216 «onderlinge duels» 20:45 uur | Spanje | 1 – 0 | Oekraïne | Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) |
Álvaro Morata 28' |
| ||||
31 maart Vriendschappelijk № 217 «onderlinge duels» | Oekraïne [47] | 1 – 1 | Letland | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 17.500 Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT) |
Andrij Jarmolenko 48' | 90+2' Vitālijs Maksimenko |
| ||||
9 juni Vriendschappelijk № 218 «onderlinge duels» | Georgië | 1 – 2 | Oekraïne[48] | Linzerstadion, Linz Toeschouwers: 700 Scheidsrechter: Markus Hameter (AUT) |
Mate Vatsadze 81' | 57' Artem Kravets 67' Jevhen Konopljanka |
| ||||
14 juni EK-kwalificatie № 219 «onderlinge duels» 18:00 uur | Oekraïne | 3 – 0 | Luxemburg | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 21.635 Scheidsrechter: Arnold Hunter (NIR) |
Artem Kravets 49' Denys Harmasj 57' Jevhen Konopljanka 87' |
| ||||
5 september EK-kwalificatie Groep C № 220 «onderlinge duels» 18:00 uur | Oekraïne [49] | 3 – 1[50] | Wit-Rusland | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 32.648 Scheidsrechter: Liran Liany (ISR) |
Artem Kravets 7' Andrij Jarmolenko 30' Jevhen Konopljanka 40' (pen.) | 62' (pen.) Sergej Kornilenko |
| ||||
8 september EK-kwalificatie Groep C № 221 «onderlinge duels» 20:45 uur | Slowakije | 0 – 0 | Oekraïne | Štadión pod Dubňom, Žilina Toeschouwers: 10.648 Scheidsrechter: Martin Atkinson (ENG) |
| ||||
9 oktober EK-kwalificatie Groep C № 222 «onderlinge duels» 20:45 uur | Macedonië [51] | 0 – 2 | Oekraïne[52] | Philip II Arena, Skopje Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Ovidiu Haţegan (ROU) |
59' (pen.) Jevhen Seleznjov 87' Artem Kravets |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie Groep C № 223 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne [53] | 0 – 1 | Spanje[54] | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 61.248 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) |
21' Mario Gaspar |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 224 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 2 – 0 | Slovenië | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE) |
Andrij Jarmolenko 22' Jevhen Seleznjov 54' |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 225 «onderlinge duels» 20:45 uur | Slovenië | 1 – 1 | Oekraïne | Ljudski vrt-stadion, Maribor Toeschouwers: 12.500 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) |
Boštjan Cesar 11' | 90+7' Andrij Jarmolenko |
2016
Zie Oekraïens voetbalelftal in 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
24 maart Vriendschappelijk № 226 «onderlinge duels» | Oekraïne [55] | 1 – 0[56] | Cyprus[57] | Tsjornomoretsstadion, Odessa Toeschouwers: 20.598 Scheidsrechter: Orel Grinfeeld (ISR) |
Taras Stepanenko 40' |
| ||||
28 maart Vriendschappelijk № 227 «onderlinge duels» | Oekraïne | 1 – 0 | Wales[58] | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Serdar Gözübüyük (NED) |
Andrij Jarmolenko 27' |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 228 «onderlinge duels» | Roemenië | 3 – 4 | Oekraïne | Olympisch Stadion, Turijn Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Davide Massa (ITA) |
Gabriel Torje 23' Denis Alibec 74' Nicolae Stanciu 84' | 43' Roman Zozoelja 48' Oleksandr Zintsjenko 54' Jevhen Konopljanka 59' Andrij Jarmolenko |
| ||||
3 juni Vriendschappelijk № 229 «onderlinge duels» | Albanië | 1 – 3 | Oekraïne | Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo Toeschouwers: 10.496 Scheidsrechter: Paolo Mazzoleni (ITA) |
Armando Sadiku 12' | 8' Taras Stepanenko 49' Andrij Jarmolenko 87' Jevhen Konopljanka |
EK 2016 |
---|
Zie Wales op het Europees kampioenschap voetbal 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
12 juni EK 2016 Groep C № 230 «onderlinge duels» 21:00 uur | Duitsland | 2 – 0 | Oekraïne | Grand Stade Lille Métropole, Villeneuve-d'Ascq Toeschouwers: 50.186 Scheidsrechter: Martin Atkinson (ENG) |
Shkodran Mustafi 19' Bastian Schweinsteiger 90+2' |
| ||||
16 juni EK 2016 Groep C № 231 «onderlinge duels» 18:00 uur | Oekraïne | 0 – 2 | Noord-Ierland | Stade des Lumières, Lyon Toeschouwers: 51.043 Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE) |
49' Gareth McAuley 90+6' Niall McGinn |
| ||||
21 juni EK 2016 Groep C № 232 «onderlinge duels» 18:00 uur | Oekraïne | 0 – 1 | Polen | Stade Vélodrome, Marseille Toeschouwers: 58.874 Scheidsrechter: Svein Oddvar Moen (NOR) |
54' Jakub Błaszczykowski |
| ||||
5 september WK-kwalificatie Groep I № 233 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne [59] | 1 – 1 | IJsland | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA) |
Andrij Jarmolenko 41' | 5' Alfreð Finnbogason |
| ||||
6 oktober WK-kwalificatie Groep I № 234 «onderlinge duels» 20:45 uur | Turkije | 2 – 2 | Oekraïne | Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya Toeschouwers: 42.000 Scheidsrechter: Manuel Gräfe (GER) |
Ozan Tufan 45+1' Hakan Çalhanoğlu 81' (pen.) | 24' Andrij Jarmolenko 27' Artem Kravets |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie Groep I № 235 «onderlinge duels» 18:00 uur | Oekraïne | 3 – 0 | Kosovo | Józef Piłsudskistadion, Krakau Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Kevin Blom (NED) |
Artem Kravets 31' Andrij Jarmolenko 81' Roeslan Rotan 87' |
| ||||
12 november WK-kwalificatie Groep I № 236 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 1 – 0 | Finland | Tsjornomoretsstadion, Odessa Toeschouwers: 34.000 Scheidsrechter: Jorge Sousa (POR) |
Artem Kravets 24' |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № 237 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne [60] | 2 – 0 | Servië[61] | Metaliststadion, Charkov Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Markus Strömbergsson (SWE) |
Jevhen Sjachov 38' Andrij Jarmolenko 87' (pen.) |
2017
Zie Oekraïens voetbalelftal in 2017 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
24 maart WK-kwalificatie Groep I № 238 «onderlinge duels» 20:45 uur | Kroatië | 1 – 0 | Oekraïne[62] | Maksimirstadion, Zagreb Toeschouwers: 27.351 Scheidsrechter: Antonio Mateu (ESP) |
Nikola Kalinić 38' |
| ||||
6 juni Vriendschappelijk № 239 «onderlinge duels» 19:00 uur | Malta [63] | 1 – 0 | Oekraïne[64] | Merkur Arena, Graz Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Alexander Harkam (AUT) |
Zach Muscat 14' |
| ||||
11 juni WK-kwalificatie Groep C № 240 «onderlinge duels» 20:45 uur | Finland | 1 – 2 | Oekraïne | Ratinastadion, Tampere Toeschouwers: 8.723 Scheidsrechter: Alon Yefet (ISR) |
Joel Pohjanpalo 72' | 51' Jevhen Konopljanka 75' Artem Besjedin |
| ||||
2 september WK-kwalificatie Groep I № 241 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 2 – 0 | Turkije | Metaliststadion, Charkov Toeschouwers: 36.000 Scheidsrechter: David Fernández Borbalán (ESP) |
Andrij Jarmolenko 18' Andrij Jarmolenko 42' |
| ||||
5 september WK-kwalificatie Groep I № 242 «onderlinge duels» 20:45 uur | IJsland | 2 – 0 | Oekraïne | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 9.769 Scheidsrechter: William Collum (SCO) |
Gylfi Sigurðsson 47' Gylfi Sigurðsson 66' |
| ||||
6 oktober WK-kwalificatie Groep I № 243 «onderlinge duels» 20:45 uur | Kosovo [65] | 0 – 2 | Oekraïne[66] | Loro Boriçistadion, Shkodër Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Craig Pawson (ENG) |
60' (e.d.) Leart Paqarada 87' Andrij Jarmolenko |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie Groep I № 244 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 0 – 2 | Kroatië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 68.000 Scheidsrechter: Felix Brych (GER) |
62' Andrej Kramarić 70' Andrej Kramarić |
| ||||
10 november Vriendschappelijk № 245 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne [67] | 2 – 1 | Slowakije[68] | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 30.500 Scheidsrechter: Andris Treimanis (LAT) |
Andrij Jarmolenko 39' Jevhen Konopljanka 54' | 10' Lukáš Štetina |
2018
Zie Oekraïens voetbalelftal in 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
23 maart Vriendschappelijk № 246 «onderlinge duels» 20:00 uur | Oekraïne [69] | 1 – 1 | Saoedi-Arabië | Estadio Municipal de Marbella, Marbella Toeschouwers: 450 Scheidsrechter: Alberto Undiano (ESP) |
Artem Kravets 32' | 38' Fahad Al-Muwallad |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 247 «onderlinge duels» 20:20 uur | Japan | 1 – 2 | Oekraïne[70] | Maurice Dufrasnestadion, Luik Toeschouwers: 2.529 Scheidsrechter: Bart Vertenten (BEL) |
Tomoaki Makino 41' | 21' (e.d.) Naomichi Ueda 69' Oleksandr Karavajev |
| ||||
31 mei Vriendschappelijk № 248 «onderlinge duels» 20:20 uur | Marokko | 0 – 0 | Oekraïne[71] | Stade de Genève, Lancy Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Sandro Schärer (SUI) |
| ||||
3 juni Vriendschappelijk № 249 «onderlinge duels» 16:00 uur | Albanië [72] | 1 – 4 | Oekraïne | Stade Camille Fournier, Évian-les-Bains Toeschouwers: 600 Scheidsrechter: François Letexier (FRA) |
Emanuele Ndoj 89' | 31' Jevhen Konopljanka 35' Andrij Jarmolenko 45+1' Andrij Jarmolenko 90' Jevhen Konopljanka |
| ||||
6 september UEFA Nations League Groep B1 № 250 «onderlinge duels» 20:45 uur | Tsjechië | 1 – 2 | Oekraïne[73][74] | Miroslava Valentystadion, Uherské Hradiště Toeschouwers: 7.974 Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG) |
Patrik Schick 4' | 45+1' Jevhen Konopljanka 90+3' Oleksandr Zintsjenko |
| ||||
9 september UEFA Nations League Groep B1 № 251 «onderlinge duels» 15:00 uur | Oekraïne | 1 – 0 | Slowakije | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Anastasios Sidiropoulos (GRE) |
Andrij Jarmolenko 80' (pen.) |
| ||||
10 oktober Vriendschappelijk № 252 «onderlinge duels» 20:45 uur | Italië [75] | 1 – 1[76] | Oekraïne | Stadio Luigi Ferraris, Genua Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Rade Obrenovič (SLO) |
Federico Bernardeschi 55' | 62' Roeslan Malinovski |
| ||||
16 oktober UEFA Nations League Groep B1 № 253 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne [77] | 1 – 0 | Tsjechië[78] | Metaliststadion, Charkov Toeschouwers: 38.100 Scheidsrechter: Gediminas Mažeika (LTU) |
Roeslan Malinovski 43' |
| ||||
16 november UEFA Nations League Groep B1 № 254 «onderlinge duels» 20:45 uur | Slowakije [79] | 4 – 1 | Oekraïne[80] | Štadión Antona Malatinského, Trnava Toeschouwers: 9.764 Scheidsrechter: Nikola Dabanović (MNE) |
Albert Rusnák 6' Juraj Kucka 26' Adam Zreľák 52' Róbert Mak 61' | 47' Jevhen Konopljanka |
| ||||
20 november Vriendschappelijk № 255 «onderlinge duels» 19:30 uur | Turkije [81] | 0 – 0 | Oekraïne[82] | Antalyastadion, Antalya Toeschouwers: 30.420 Scheidsrechter: Genc Nuza (KOS) |
2019
Zie Oekraïens voetbalelftal in 2019 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
22 maart EK-kwalificatie Groep B № 256 «onderlinge duels» 20:45 uur | Portugal [83] | 0 – 0 | Oekraïne[84] | Estádio da Luz, Lissabon Toeschouwers: 58.355 Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA) |
| ||||
25 maart EK-kwalificatie Groep B № 257 «onderlinge duels» 20:45 uur | Luxemburg | 1 – 2 | Oekraïne | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 4.653 Scheidsrechter: Mattias Gestranius (FIN) |
David Turpel 34' | 49' Viktor Tsihankov 90+3' (e.d.) Gerson Rodrigues |
| ||||
7 juni EK-kwalificatie Groep B № 258 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 5 – 0 | Servië | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 34.400 Scheidsrechter: Antonio Mateu Lahoz (ESP) |
Viktor Tsihankov 26' Viktor Tsihankov 27' Jevhen Konopljanka 46' Roman Jaremtsjoek 58' Jevhen Konopljanka 75' |
| ||||
10 juni EK-kwalificatie Groep B № 259 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 1 – 0 | Luxemburg | Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 34.700 Scheidsrechter: Peter Kralović (SVK) |
Roman Jaremtsjoek 6' |
| ||||
7 september EK-kwalificatie Groep B № 260 «onderlinge duels» 18:00 uur | Litouwen | 0 – 3 | Oekraïne | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 5.067 Scheidsrechter: Irfan Peljto (BIH) |
7' Oleksandr Zintsjenko 27' Marlos 62' Roeslan Malinovski |
| ||||
10 september Vriendschappelijk № 261 «onderlinge duels» 20:30 uur | Oekraïne | 2 – 2 | Nigeria | Dnipro-Arena, Dnipro Toeschouwers: 27.320 Scheidsrechter: Paolo Valeri (ITA) |
Oleksandr Zintsjenko 78' Roman Jaremtsjoek 79' | 4' Joe Aribo 34' (pen.) Victor Osimhen |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie Groep B № 262 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 2 – 0 | Litouwen | Metaliststadion, Charkov Toeschouwers: 32.500 Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT) |
Roeslan Malinovski 29' Roeslan Malinovski 58' |
| ||||
14 oktober EK-kwalificatie Groep B № 263 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oekraïne | 2 – 1[85] | Portugal | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 65.883 Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG) |
Roman Jaremtsjoek 6' Andrij Jarmolenko 27' | 72' (pen.) Cristiano Ronaldo |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 264 «onderlinge duels» 18:00 uur | Oekraïne | 1 – 0 | Estland | Slavoetytsj-Arena, Zaporizja Toeschouwers: 11.756 Scheidsrechter: Juan Martínez Munuera (ESP) |
Roman Bezoes 90+2' |
| ||||
17 november EK-kwalificatie Groep B № 265 «onderlinge duels» 15:00 uur | Servië | 2 – 2 | Oekraïne | Rode Sterstadion, Belgrado Toeschouwers: 4.457 Scheidsrechter: Robert Madden (SCO) |
Dušan Tadić 9' (pen.) Aleksandar Mitrović 56' | 32' Roman Jaremtsjoek 90+3' Artem Besjedin |
Bronnen, noten en/of referenties
|