Duitsland op de Olympische Zomerspelen 2024
Duitsland op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Duitsland | ||||||||||||||||
IOC-landcode | GER | ||||||||||||||||
NOC | Deutscher Olympischer Sportbund (de) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Duitsland op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | |||||||||||||||||
Duitsland op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | |||||||||||||||||
Andere gerelateerde deelnames | |||||||||||||||||
Saarland (1952) Duits eenheidsteam (1956–1964) Bondsrepubliek Duitsland (1968–1988) DDR (1968–1988) | |||||||||||||||||
|
Duitsland zal deelnemen aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk. Olaf Tabor werd aangeduid als de chef de mission.
Aantal Deelnemers
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
Sport | Mannen | Vrouwen | Totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 27 | 22 | 49 |
Badminton Badminton | 3 | 1 | 4 |
Basketbal Basketbal | 12 | 16 | 28 |
Boksen Boksen | 1 | 1 | 2 |
Boogschieten Boogschieten | 1 | 3 | 4 |
Gymnastiek Gymnastiek | 6 | 10 | 16 |
Handbal Handbal | 14 | 14 | 28 |
Hockey Hockey | 16 | 16 | 32 |
Kanovaren Kanovaren | 11 | 10 | 21 |
Moderne vijfkamp Moderne vijfkamp | 1 | 1 | 2 |
Paardensport Paardensport | nog te bepalen | 9 | |
Roeien Roeien | 18 | 5 | 23 |
Schermen Schermen | 1 | 1 | 2 |
Schietsport Schietsport | 5 | 7 | 12 |
Schoonspringen Schoonspringen | 5 | 5 | 10 |
Surfen Surfen | 1 | 1 | 2 |
Taekwondo Taekwondo | 0 | 1 | 1 |
Tafeltennis Tafeltennis | 3 | 3 | 6 |
Triatlon Triatlon | 3 | 3 | 6 |
Voetbal Voetbal | 0 | 18 | 18 |
Volleybal Volleybal | 12 | 0 | 12 |
Wielersport Wielersport | 13 | 12 | 25 |
Worstelen Worstelen | 2 | 3 | 5 |
Zeilen Zeilen | 7 | 7 | 14 |
Zwemmen Zwemmen | 15 | 10 | 25 |
totaal | 177 | 170 | 356 |
Deelnemers en Resultaten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Loopnummers
- Mannen
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Joshua Hartmann | 200 m | n.v.t. | |||||||
Jean Paul Bredeau | 400 m | n.v.t. | |||||||
Robert Farken | 1500 m | n.v.t. | |||||||
Joshua Abuaku | 400 m horden | n.v.t. | |||||||
Emil Agyekum | n.v.t. | ||||||||
Constantin Preis | n.v.t. | ||||||||
Samuel Fitwi | marathon | n.v.t. | |||||||
Amanal Petros | n.v.t. | ||||||||
Richard Ringer | n.v.t. | ||||||||
Christopher Linke | 20 km snelwandelen | n.v.t. | |||||||
4x100m | n.v.t. | ||||||||
4x400m | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Rebekka Haase | 100 m | ||||||||
Gina Lückenkemper | |||||||||
Katharina Trost | 1500 m | ||||||||
Carolina Krafzik | 400 m horden | ||||||||
Olivia Gürth | 3000 m steeplechase | n.v.t. | |||||||
Gesa Krause | n.v.t. | ||||||||
Lea Meyer | n.v.t. | ||||||||
Laura Hottenrott | marathon | n.v.t. | |||||||
Melat Yisak Kejeta | n.v.t. | ||||||||
Domenika Mayer | n.v.t. | ||||||||
Saskia Feige | 20 km snelwandelen | n.v.t. | |||||||
4x100m | n.v.t. |
- Gemengd
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
4x400m | n.v.t. | ||||||||
snelwandelen mixed relay | n.v.t. |
Technische nummers
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Tobias Potye | hoogspringen | ||||
Bo Kanda Lita Baehre | polsstokspringen | ||||
Henrik Janssen | discuswerpen | ||||
Clemens Prüfer | |||||
Mika Sosna | |||||
Julian Weber | speerwerpen | ||||
Max Dehning |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Malaika Mihambo | verspringen | ||||
Mikaelle Assani | |||||
Shanice Craft | discuswerpen | ||||
Kristin Pudenz | |||||
Claudine Vita | |||||
Yemisi Ogunleye | kogelstoten |
Meerkamp
atleet | onderdeel | 100 m | vs | ks | hs | 400 m | 110 h | dw | ph | sw | 1500 m | totaal | rang | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niklas Kaul | tienkamp | res. | ||||||||||||
pnt. | ||||||||||||||
Leo Neugebauer | res. | |||||||||||||
pnt. |
Badminton
Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Fabian Roth | enkelspel | |||||||||
Mark Lamsfuß Marvin Seidel | dubbelspel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Yvonne Li | enkelspel |
Basketbal
Zie Basketbal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
3x3
- Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
3x3 |
Groep | ||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | V | V | T | Saldo | |||
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | ||||||
kwartfinale | ||||||
halve finale | ||||||
finale |
Team
- Mannen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
mannen |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Frankrijk | ||||||||
2 | Duitsland | ||||||||
3 | Japan | ||||||||
4 |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
27 juli 2024 | 13:30 | Duitsland | Japan | ||||
30 juli 2024 | 21:00 | Duitsland | |||||
2 augustus 2024 | 21:00 | Frankrijk | Duitsland | ||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
- Vrouwen[1]
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
vrouwen |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Duitsland | ||||||||
2 | Verenigde Staten | ||||||||
3 | Japan | ||||||||
4 | België |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
29 juli 2024 | 13:30 | Duitsland | België | ||||
1 augustus 2024 | 11:00 | Japan | Duitsland | ||||
4 augustus 2024 | 17:15 | Duitsland | Verenigde Staten | ||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
Boksen
Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Nelvie Tiafack | superzwaargewicht |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Maxi Klötzer | vlieggewicht |
Boogschieten
Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
individueel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
individueel | ||||||||||
team | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
team |
Gymnastiek
Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Turnen
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||||||
vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | ||||||
team | n.v.t. | ||||||||||||||||
Totaal |
- Vrouwen
Turnster(s) | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toestel | Totaal | Plaats | Toestel | Totaal | Plaats | ||||||||
Sprong | Brug | Balk | Vloer | Sprong | Brug | Balk | Vloer | ||||||
Pauline Schäfer | meerkamp | ||||||||||||
Sarah Voss | |||||||||||||
Ritmisch
atleten | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
hoepel | bal | knotsen | lint | totaal | rang | hoepel | bal | knotsen | lint | totaal | rang | ||
individueel | |||||||||||||
atleten | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 linten | 3 knotsen, 2 hoepels | totaal | rang | 5 linten | 3 knotsen, 2 hoepels | totaal | rang | ||
team |
Trampoline
- Mannen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
trampoline |
Handbal
Zie Handbal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Mannen | zie onder |
Groepsfase | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Spanje | ||||||||
2 | Kroatië | ||||||||
3 | Duitsland | ||||||||
4 | Slovenië | ||||||||
5 | Zweden | ||||||||
6 | Japan |
Ronde | Datum | Lokale tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
27 juli 2024 | 19:00 | Duitsland | Zweden | ||||
29 juli 2024 | 09:00 | Japan | Duitsland | ||||
31 juli 2024 | 11:00 | Kroatië | Duitsland | ||||
2 augustus 2024 | 16:00 | Duitsland | Spanje | ||||
4 augustus 2024 | 14:00 | Duitsland | Slovenië | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
- Vrouwen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vrouwen | zie onder |
Groepsfase | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Noorwegen | ||||||||
2 | Duitsland | ||||||||
3 | Slovenië | ||||||||
4 | Zweden | ||||||||
5 | Denemarken | ||||||||
6 | Zuid-Korea |
Ronde | Datum | Lokale tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
25 juli 2024 | 16:00 | Duitsland | Zuid-Korea | ||||
28 juli 2024 | 14:00 | Zweden | Duitsland | ||||
30 juli 2024 | 09:00 | Duitsland | Slovenië | ||||
1 augustus 2024 | 19:00 | Duitsland | Denemarken | ||||
3 augustus 2024 | 19:00 | Noorwegen | Duitsland | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
Hockey
Zie Hockey op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Hockeyer(s) | Onderdeel | Plaats |
---|---|---|
Duitse mannen hockeyploeg Nog te bepalen | Mannen |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Nederland | ||||||||
2 | Duitsland | ||||||||
3 | Groot-Brittannië | ||||||||
4 | Spanje | ||||||||
5 | Frankrijk | ||||||||
6 | Zuid-Afrika |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
27 juli 2024 | 17:00 | Duitsland | Frankrijk | ||||
28 juli 2024 | 17:00 | Duitsland | Spanje | ||||
30 juli 2024 | 10:30 | Zuid-Afrika | Duitsland | ||||
31 juli 2024 | 17:30 | Duitsland | Nederland | ||||
2 augustus 2024 | 20:15 | Groot-Brittannië | Duitsland | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
- Vrouwen
Hockeyer(s) | Onderdeel | Plaats |
---|---|---|
Duitse vrouwen hockeyploeg Nog te bepalen | Vrouwen |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | België | ||||||||
2 | Nederland | ||||||||
3 | Japan | ||||||||
4 | China | ||||||||
5 | Frankrijk | ||||||||
6 | Duitsland |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
28 juli 2024 | 10:30 | Duitsland | Japan | ||||
29 juli 2024 | 19:45 | Duitsland | Nederland | ||||
31 juli 2024 | 12:45 | Frankrijk | Duitsland | ||||
2 augustus 2024 | 10:00 | China | Duitsland | ||||
3 augustus 2024 | 19:45 | Duitsland | België | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
Kanovaren
Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Slalom
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
C-1 slalom | |||||||||||
K-1 slalom |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
C-1 slalom | |||||||||||
K-1 slalom |
Sprint
- Mannen
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
C-1 1000 m | |||||||||
C-2 500 m | |||||||||
K-2 500 m | |||||||||
K-4 500 m |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
C-2 500 m | |||||||||
K-2 500 m | |||||||||
K-4 500 m |
Moderne vijfkamp
Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Marvin Dogue | moderne vijfkamp |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Annika Schleu | moderne vijfkamp |
Paardensport
Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Dressuur
ruiter | paard | onderdeel | Grand Prix | Grand Prix Special | Grand Prix Freestyle | totaal | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | technisch | artistiek | uitslag | rang | |||
individueel | ||||||||||
zie hierboven | team |
Eventing
ruiter | paard | onderdeel | dressuur | cross-country | springen | totaal | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kwalificatie | finale | ||||||||||||||
strafpunten | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | rang | |||
individueel | |||||||||||||||
team |
Roeien
Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
skiff | |||||||||||
Dubbel-twee | |||||||||||
twee-zonder | |||||||||||
Dubbel-vier | |||||||||||
acht |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
skiff | |||||||||||
dubbel-vier |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Schermen
Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Matyas Szabo | sabel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Anne Sauer | floret |
Schietsport
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
10 m luchtgeweer | |||||
10 m luchtpistool | |||||
25 m snelvuurpistool | |||||
skeet |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
10 m luchtgeweer | |||||
25 m pistool | |||||
50 m geweer 3 houdingen | |||||
skeet | |||||
trap |
- Gemengd
atleet | onderdeel | kwalificaties | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
10 m luchtgeweer team | |||||||
skeet team |
Schoonspringen
Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
3 m plank | |||||||
10m toren | |||||||
10m toren synchroon | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
3 m plank | |||||||
3 m plank synchroon | n.v.t. | ||||||
10 m toren | |||||||
Surfen
Zie Surfen op de Olympische Zomerspelen2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Ronde 1 | Ronde 2 | Ronde 3 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Rang | ||
Tim Elter | mannen |
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Ronde 1 | Ronde 2 | Ronde 3 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Rang | ||
Camilla Kemp | vrouwen |
Taekwondo
Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | kwalificatie | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Lorena Brandli | +67 kg |
Tafeltennis
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Dimitrij Ovtcharov | enkelspel | |||||||||
Dang Qiu | ||||||||||
Timo Boll Dimitrij Ovtcharov Dang Qiu | team | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Han Ying | enkelspel | |||||||||
Nina Mittelham | ||||||||||
Han Ying Nina Mittelham Shan Xiaona | team | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | |||
Dang Qiu Nina Mittelham | dubbelspel |
Triatlon
Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Individueel
Atleet | Evenement | Zwemmen(1.5 km) | Rang 1 | Fietsen (40 km) | Rang 2 | Lopen(10 km) | Totaal Tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lasse Luhrs | Mannen | |||||||
Lisa Tertsch | Vrouwen | |||||||
- Gemengd
Atleet | Evenement | Zwemmen (250 m) | Rang 1 | Fietsen (7 km) | Rang 2 | Lopen (1.5 km) | Totaal Groeps tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lasse Luhrs | Mixed relay | n.v.t. | ||||||
Lisa Tertsch | ||||||||
Totaal | n.v.t. |
Voetbal
Zie Voetbal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
nog te bepalen | vrouwen | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Verenigde Staten | ||||||||
2 | Zambia | ||||||||
3 | Duitsland | ||||||||
4 | Australië |
Ronde | Datum | Lokale tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
25 juli 2024 | 19:00 | Duitsland | Australië | ||||
28 juli 2024 | 21:00 | Verenigde Staten | Duitsland | ||||
31 juli 2024 | 19:00 | Zambia | Duitsland | ||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
Volleybal
Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Zaalvolleybal
- Mannen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
nog te bepalen | mannen | zie onder |
# | Ploeg | Punten | Wedstrijden | Sets | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | W | V | Ratio | |||
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 |
Ronde | Datum | MEZT | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
Kwartfinale | |||||
Halve finale | |||||
Finale |
Wielersport
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Baanwielrennen
- Keirin
atleet | onderdeel | ronde 1 | herkansing | kwartfinale | halve finale | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
keirin (mannen) | ||||||
keirin (vrouwen) | ||||||
- Koppelkoers
atleet | onderdeel | punten | rondes | rang |
---|---|---|---|---|
koppelkoers (mannen) | ||||
koppelkoers (vrouwen) |
- Ploegenachtervolging
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | rang | ||
ploegenachtervolging (mannen) | |||||||
ploegenachtervolging (vrouwen) |
- Sprint
atleet | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | ronde 3 | herkansing 3 | kwartfinale | halve finale | finale/BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
sprint (mannen) | |||||||||||||
sprint (vrouwen) | |||||||||||||
- Teamsprint
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd | rang | tegenstander tijd | rang | ||
teamsprint (mannen) | |||||||
teamsprint (vrouwen) |
Mountainbiken
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
mountainbike | |||
- Vrouwen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
mountainbike |
Wegwielrennen
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd | |||
tijdrit |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd |
Worstelen
Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Grieks-Romeinse stijl
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Jello Krahmer | −130 kg |
Vrije stijl
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Erik Thiele | −97 kg |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Anastasia Blayvas | −50 kg | ||||||
Sandra Paruszewski | −57 kg | ||||||
Luisa Niemesch | −62 kg |
Zeilen
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Formula Kite | n.v.t. | ||||||||||||||||||||||||||
IQFoil | n.v.t. |
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
49er | ||||||||||||||||
ILCA 7 |
- Vrouwen
atlete(s) | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Formula Kite | n.v.t. | ||||||||||||||||||||||||||
IQFoil | n.v.t. |
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
49er FX | ||||||||||||||||
ILCA 6 | n.v.t. |
- Gemengd
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
470 | ||||||||||||||||
nacra 17 |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Artem Selin | 50 m vrije slag | ||||||
Josha Salchow | 100 m vrije slag | ||||||
Rafael Miroslaw | 200 m vrije slag | ||||||
Lukas Märtens | |||||||
400 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
Oliver Klemet | n.v.t. | ||||||
800 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
Sven Scharz | n.v.t. | ||||||
1500 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
Florian Wellbrock | n.v.t. | ||||||
Ole Braunschweig | 100 m rugslag | ||||||
Lukas Märtens | 200 m rugslag | ||||||
Melvin Imoudu | 100 m schoolslag | ||||||
Lucas Matzerath | |||||||
Cedric Büssing | 400 m wisselslag | ||||||
Oliver Klemet | 10km open water | n.v.t. | |||||
Florian Wellbrock | n.v.t. | ||||||
Lukas Märtens Rafael Miroslaw Josha Salchow Peter Varjasi | 4x100 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Lukas Märtens Rafael Miroslaw Josha Salchow Timo Sorgius | 4x100 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Ole Braunschweig Melvin Imoudu Luca Nik Armbruster Josha Salchow | 4x100 m wisselslag | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Isabel Gose | 200 m vrije slag | ||||||
400 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
800 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
1500 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
Julia Mrozinski | 200 m vrije slag | ||||||
Leonie Märtens | 400 m vrije slag | n.v.t. | |||||
1500 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
Anna Elendt | 100 m schoolslag | ||||||
Angelina Köhler | 100 m vlinderslag | ||||||
Leonie Beck | 10km open water | n.v.t. | |||||
Isabel Gose Nicole Maier Julia Mrozinski Nele Schulze | 4x200 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Laura Riedemann Anna Elendt Angelina Köhler Nina Holt | 4x100 m wisselslag | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
4x100 m wisselslag | n.v.t. |
Bronnen en noten
- ↑ Hongaarse nachtmerrie en Duits sprookje: deze 11 landen vergezellen Belgian Cats op de Olympische Spelen. Sporza (12-02-2024).